ترخیص ۶۸۶ بیمار بهبود یافته کرونایی از بیمارستان نورافشار هلال‌احمر

تهران - ایرنا - رییس بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال‌احمر از ترخیص ۶۸۶ بیمار بهبود یافته کرونایی از این بیمارستان خبر داد.

بهمن سبحانی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا با اشاره به فعالیت بیمارستان نورافشار از اول اسفند سال گذشته تا 28 شهریور سال جاری گفت: در مدت یاد شده پنج هزار و ۱۶۳ بیمار مبتلا به کرونا به صورت اورژانسی برای دریافت خدمات درمانی به این بیمارستان مراجعه کرده اند.

وی آمار کل بیماران کووید ۱۹ بستری از پذیرش و اورژانس را در این بیمارستان ۸۸۳ نفر و کل بیماران کووید ۱۹ سرپایی اورژانس مراجعه کننده به این بیمارستان را هزار و ۱۳۱ نفر اعلام کرد و درباره بیماران بهبود یافته از کرونا و ترخیص شده از این بیمارستان نیز گفت: از مجموع هزار و ۲۷۸ مبتلای قطعی به کرونا که در بخش های مختلف این بیمارستان بستری شده اند، ۶۸۶ نفر ضمن بهبود ترخیص شده و متاسفانه ۱۶۶ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا هم جان خود را از دست داده اند.

رییس بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال‌احمر درباره تجهیزات بیمارستان نور افشار برای مقابله با ویروس کرونا افزود: علاوه بر تخت های عادی و ویژه برای بستری بیماران مبتلا به کرونا، ۲۱ دستگاه ونتیلاتور هم برای درمان بیماران مبتلا به کرونا مورد استفاده قرار گرفته و اکنون نیز بستری موجود تا ساعت ۱۳ روز جاری در این بیمارستان ۳۱ بیمار کووید ۱۹ است.

بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال‌احمر در مدت شیوع کرونا به عنوان معین بیمارستان مسیح دانشوری فعال و بیماران مبتلا به کرونا در این بیمارستان بستری شدند.

بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال‌احمر بزرگترین بیمارستان توانبخشی خاورمیانه در تهران است که در این بیمارستان فوق تخصصی،  خدمات تشخیصی، خدمات درمانی پلی کلینیکی، اطفال، ارتوپدی، جراحی، تغذیه، ارولوژی، طب سوزنی، پزشکی ورزشی، گوش و حلق و بینی، زنان نیز انجام و ارائه می شود و این بیمارستان دارای بخش های مراقبت های ویژه، خدمات توانبخشی، آب درمانی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی، شنوایی شناسی، ارتوپدی فنی، ارتز و پروتز و بخش های بستری نیز است.

همچنین در این بیمارستان خیریه  خدمات بسته های نوین بازتوانی برای جانبازان و معلولان دارای مشکلات عضلانی اسکلتی مانند آرتروز، مشکلات ستون فقرات، پارکینسونی، ام اسی و بیماران و معلولان دارای سکته مغزی در دستور کار پزشکان قرار دارد که در این بسته های نوین بازتوانی، خدمات بازتوانی قلبی، بیماری های عروق محیطی، ریوی، بیماران قطع عضو و بازتوانی به جانبازان و معلولین مراجعه کننده ارائه می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =