عبدی: از اشتباه گزارشگران فوتبال ناراحت نیستم

تهران- ایرنا- سرمربی پیشین پرسپولیس اعلام کرد که از اشتباه برخی گزارشگران فوتبال ناراحت نیست.

به گزارش ایرنا، پس از اینکه پرسپولیس کار خودش را با «یحیی گل‌محمدی» در لیگ قهرمانان آسیا پیش گرفته است، برخی گزارشگران و کارشناسان تلویزیونی اشتباهی بزرگ در خصوص این تیم و یک آمار انجام می‌دهند. 

این گزارشگران و کارشناسان معتقد هستند که پیش از گل‌محمدی، «حمید درخشان» آخرین سرمربی ایرانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بوده است. این در شرایطی است که پیش از آمدن «برانکو ایوانکوویچ» به پرسپولیس، «حسین عبدی» سرمربی پرسپولیس در دیدار با النصر عربستان بود. مسابقه‌ای که با تک گل «مهدی طارمی» از روی نقطه پنالتی و آن چیپ معروف به سود پرسپولیس به پایان رسید. بعد از آن بازی برانکو چهار سال سرمربی سرخپوشان بود و حالا گل محمدی هدایت پرسپولیس را بر عهده دارد.

عبدی در گفت و گو با ایرنا، در خصوص این اشتباه و اینکه آیا از این مسئله ناراحت است یا خیر، گفت: ‌نمی‌دانم چرا چنین اشتباهی صورت می‌گیرد. شاید دوستان گزارشگر و کارشناس همه چیز را کامل نمی‌دانند.

وی ادامه داد: از این اشتباه و از این مسئله ناراحت نیستم. بالاخره شاید اطلاعاتشان کامل نیست اما چیزی که هست پیش از آمدن برانکو من در بازی با النصر عربستان سرمربی پرسپولیس بودم.

سرمربی پیشین پرسپولیس در خصوص ۶ امتیاز این تیم مقابل التعاون عربستان در هفته های سوم و چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، عنوان کرد: به نظرم پرسپولیس کار بزرگی انجام داد و ۶ امتیاز بسیار مهم را کسب کرد. حالا پرسپولیس در صدر جدول است و می‌تواند حداقل با ۳ و حداکثر با ۶ امتیاز به مرحله بعدی صعود کند.

عبدی اظهار داشت: پرسپولیس نشان داد اگر هماهنگ شود و بازیکنان جدید زودتر خودشان را با تیم وفق بدهند می‌تواند سال آینده هم مدعی اصلی قهرمانی لیگ باشد و در همین لیگ قهرمانان آسیا نیز می‌تواند کارهای بزرگ انجام دهد.

وی درباره عملکرد خریدهای جدید پرسپولیس، گفت: «عیسی آل‌کثیر»، «حامد لک» و «میلاد سرلک» عالی بودند ضمن اینکه «سعید آقایی» و «احسان پهلوان» هم شرایط خوبی داشتند. همانطور که مشخص است این تیم به زمان نیاز دارد تا بازیکنان جدید با هم هماهنگ شده و تیمی قدرتمند را تشکیل دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =