۲۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۴
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84045010
۰ نفر

برچسب‌ها

شمال خلیج فارس مواج می‏‎شود

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اوایل وقت فردا در قسمت‌هایی از شمال خلیج فارس در برخی از ساعت‌‏ها با وزش بادهای شمالی دریا مواج و متلاطم می‎شود.

پیام مساعدی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بررسی نقشه‌‎های هواشناسی نشان می‌دهد در بیشتر  وقت امروز وضعیت جوی و دریایی این استان به نسبت آرام است.

وی بیان کرد: طی امروز و فردا غبار محلی، وزش ملایم باد در بعضی ساعات‎ها و در برخی نقاط نیز مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب در استان بوشهر خواهد بود.

مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر به طور غالب صاف همراه با غبار محلی و در برخی نقاط همراه با مه صبحگاهی و از بامداد فردا در شمال خلیج فارس گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود.

وی گفت: در این مدت جهت وزش باد متغیر به طور غالب شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت هشت تا ۲۸ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده‌است.

مساعدی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر  خواهد بود.

وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۴:۱۲ بامداد، مد اول ۱۰:۱۰، جزر دوم ۱۶:۲۵  و مد دوم ۲۲:۳۰ خواهد بود.

مساعدی یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته برازجان با ۴۵ درجه سانتیگراد بیشترین و جم با ۲۲درجه سانتیگراد کمترین میزان دما را در استان بوشهر داشتند.

وی افزود: در این مدت خارگ با ۸۹ و جم با ۱۰ درصد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان رطوبت را در بوشهر تجربه کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =