۲۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۵
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 84044996
۱ نفر

برچسب‌ها

شناسنامه سیاسی البرز تدوین شد

کرج - ایرنا - سرپرست اداره کل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز از تدوین شناسنامه سیاسی ۶ فرمانداری این استان خبرداد.

مریم اسماعیلی فرد روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: شناسنامه سیاسی شاخص هایی همچون وضعیت احزاب، جریانات سیاسی، تشکل های اجتماعی،بانک اطلاعات مدیران  سیاسی استان و افراد ذی نفوذ و مرجع، اخرین تغییرات تقسیمات سیاسی،وضعیت واحدهای تولیدی بحرانی و مشکل دار، وضعیت دانشگاه ها و مراکز اموزش عالی را در بر می گیرد .

وی ادامه داد : با توجه به اینکه تدوین و به روز رسانی مداوم این بانک ( شناسنامه سیاسی )  گام موثری در ارایه تصویر روشن برای اخذ تصمیم اصولی و کارشناسی است این مهم در اولویت اقدامات استان البرز قرار گرفته است.

اسماعیلی فرد گفت:  تصمیم گیری در شرایط فقدان اطلاعات قابل اطمینان و در دسترس، تصمیم گیری در ابهام است و هزینه های سربار تصمیم را افزایش داده و ممکن است تصمیم گیرنده را در شرایط پر ریسک با وضعیت امتناع از تصمیم روبرو کند که شناسنامه سیاسی استان البرز می تواند در رفع مشکلات دراین زمینه موثر باشد.

وی اظهار داشت: به روز رسانی شناسنامه سیاسی شهرستان ها با شاخص های وسیع تر در دستورکار شش ماهه دوم دفتر سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری قرار دارد.

استان البرز با سه میلیون نفر جمعیت دارای ۶ شهرستان کرج ، طالقان ، اشتهارد، فردیس ، نظرآباد و ساوجبلاغ است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =