۲۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۰۳
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 84044954
۰ نفر

برچسب‌ها

بدهی دانشجویان دانشگاه پیام نور گیلان بخشوده می شود

رشت - ایرنا - رئیس دانشگاه پیام نور استان گیلان از بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویانی که طی سال های قبل در این دانشگاه مشغول به تحصیل بوده ولی ادامه تحصیل را رها کرده اند خبر داد.

دکتر سعید صادقی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به تقاضای بسیار دانشجویان برای امکان ادامه تحصیل، مجوز لازم اخذ و امکان بازگشت به تحصیل برای دانشجویان ، با بخشودگی بدهی و سنوات فراهم شده است.

وی با بیان اینکه این طرح صرفا ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال ۹۷ و قبل از آن است، افزود: دانشجویان ترک تحصیل کرده ای که تقاضای ادامه تحصیل را دارند حداکثر تا ۳۰ دی ماه ۹۹ باید درخواست خود را به بخش آموزش مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان گیلان ارائه دهند.

صادقی خاطر نشان کرد: طبق این مجوز، برای ترم های عدم مراجعه دانشجویان، مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد و از نیمسال اول تحصیلی سال ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ قابل اجراست.

رئیس دانشگاه پیام نور استان گیلان بیان داشت: امکان ارائه درخواست بعد از تاریخ یاد شده وجود نخواهد داشت و دانشجویانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت نام می کنند از تمامی تسهیلات ویژه دانشجویان جدید بهره مند می شوند.

۱۶ هزار دانشجو در ۱۸ مرکز و واحد تابعه دانشگاه پیام نور استان گیلان مشغول به تحصیل هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =