زمان پیشنهادی برگزاری مسابقات جهانی تنیس روی میز اسفندماه است

سمنان- ایرنا- رییس فدراسیون تنیس با اشاره به اولویت سلامت ورزشکاران در شرایط شیوع کرونا، گفت: اسفند ماه به عنوان زمان برگزاری مسابقات جهانی تنیس روی میز در کره جنوبی برنامه‌ریزی شده است.

مهرداد قارداشی روز شنبه در حاشیه نشست مجمع انتخابات هیات تنیس استان سمنان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان در گفت و گو با خبرنگاران ابراز داشت: شیوع کرونا زمان برگزاری مسابقات جهانی تنیس را تغییر داد و اگر شرایط شیوع کرونا بهبود یابد مسابقات جهانی تنیس اسفند امسال برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: مسابقات جهانی تنیس با حضور ۷۲ کشور قرار بود در اسفند سال گذشته برگزار شود، اما شیوع کرونا زمان برگزاری این مسابقات مهم را به تعویق انداخت.
وی بیان کرد: فدراسیون تنیس در شرایط کرونا تامین سلامت ورزشکاران را در اولویت کاری خود داد.
قارداشی اظهار داشت: فدراسیون تنیس به منظور حفظ سلامت چهار ورزشکار المپیکی ایران تجهیزات لازم و کمک هزینه به این چهار ورزشکار اختصاص داد تا بتوانند در محل سکونت خود با اولویت قرار دادن سلامتشان، ورزش تنیس را تعطیل نکنند.
وی اضافه کرد: ۲۰ هزار ورزش‌کار سازمان یافته در رشته تنیس مشغول فعالیت هستند که از این تعداد ۱۴ هزار ورزشکار آقا و ۶ هزار ورزشکار خانم هستند.
وی یادآور شد: سمنان جزو ۱۰ استان برتر کشور در زمینه‌های مختلف ورزش تنیس است و انتظار می‌رود این جایگاه با توجه به ظرفیت‌هایی که در استان وجود دارد ارتقا یابد.
رییس فدراسیون تنیس خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود با همکاری بخش‌های دیگر سالن اختصاصی تنیس روی میز در استان سمنان ایجاد شود.
رییس فدراسیون تنیس به منظور شرکت در مجمع انتخابات هیات تنیس استان سمنان یک روزه به این استان سفر کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha