پویش مردمی شور عاطفه‌ها در استان بوشهر آغاز شد

بوشهر- ایرنا- پویش مردمی "شور عاطفه‌ها" با هدف جمع آوری ملزومات آموزشی دانش‌آموزان نیازمند بویژه در زمینه آموزش مجازی روز شنبه در استان بوشهر آغاز و تا ۱۱ مهر ماه ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر گفت: امسال به سبب شرایط حاکم بر جامعه به دلیل شیوع ویروس کرونا و توسعه آموزش مجازی، برنامه شور عاطفه‌ها با هدف جمع‌آوری ملزومات آموزش غیرحضوری دانش‌آموزان بی بضاعت برگزار می‌شود.

وی با اشاره به وجود ۶هزار و ۶۰۰ دانش آموز نیازمند زیر پوشش کمیته امداد استان بوشهر اضافه کرد: برای تحقق عدالت آموزشی با کمک خیران هیچ دانش‌آموزی به علت نداشتن امکانات لازم آموزش مجازی از تحصیل باز نمی‌ماند.

لطفی یادآور شد: برای جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا، امسال روش‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی بیشتر به روش غیر حضوری و از طریق پرداخت مجازی انجام می‌شود و پایگاه‌های شور عاطفه‌ها به صورت نمادین و به تعداد محدود ایجاد شده‌است.

وی اضافه کرد: در این پویش ملی که با شعار "همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر" نام‌گذاری شده است، تمرکز روی جمع‌آوری کمک‌های نیکوکاران برای تامین و خرید ملزومات آموزش غیرحضوری باهدف بهره‌مندی دانش‌آموزان کم‌بضاعت از آموزش فضای مجازی است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر یادآور شد: خیران و مردم هم استانی می‌توانند کمک‌های نقدی و کالایی (تبلت و گوشی‌های مازاد بر نیاز) خود را به دو روش پرداخت مجازی از طریق شماره گیری کد دستوری #۱*۷۷۸۸* و یا پرداخت به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۳۷۰ انجام دهند و کمک‌های کالایی خود را به دفاترکمیته امداد شهرستان‌ها تحویل دهند تا در سریع‌ترین زمان در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =