فرماندار بوکان: فرهنگ جبهه و جهاد باید به نسل جوان منتقل شود

مهاباد- ایرنا- فرماندار بوکان با بیان اینکه انتقال آرمان‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان همواره یک ضرورت است، گفت: فرهنگ جبهه و جهاد باید به نسل جوان منتقل شود.

محمد امین‌زاده روز شنبه در جلسه ستاد هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس که در سالن اجتماعات فرمانداری بوکان برگزار شد، افزود: پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه رشادت شهدا و حماسه‌آفرینی رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی حاصل شده است و باید آرمان و ارزش‌های آن دوره را با اجرای برنامه‌های فرهنگی به نحو شایسته‌ای به نسل جوان انتقال دهیم.

وی با اشاره به وضعیت فعلی و قرار گرفتن کشور در شرایط کرونا، افزود: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا برنامه‌های هفته دفاع مقدس با همکاری ادارات و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد و در این شرایط از ظرفیت فضای مجازی نیز استفاده بیشتری می‌شود.

فرماندار بوکان هدف اصلی از اجرای برنامه‌های ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس را تجلیل از رشادت‌ها و جانفشانی پیشکسوتان و رزمندگان دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: بر همه ما واجب است که به بهترین نحو از رشادت کسانی با خون خود از کیان میهن اسلامی جانانه دفاع کردند، تجلیل کنیم. 

امین‌زاده گفت: آن چیزی که توانست ما را در دفاع مقدس و جنگ تحمیلی پیروز کند، اراده رزمندگان اسلام و گوش دادن به فرامین بنیانگذار انقلاب بود و هم اینک نیز آثار و برکات دفاع مقدس باعث شده تا امروزه به پیشرفت خوبی در همه زمینه‌ها دست پیدا کنیم.

افتتاح منزل مددجویی و تجلیل از ۱۴۰ نفر از پیشکسوتان دفاع مقدس از جمله برنامه‌های شاخص شهرستان بوکان در این هفته خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =