آزمون‌های گواهینامه و دانشنامه پزشکی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد

تهران- ایرنا- معاونت آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: آزمون های گواهینامه و دانشنامه تخصصی سال ۹۹ با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش روز شنبه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی در اطلاعیه ای با موضوع برگزاری آزمون گواهینامه و دانشنامه تخصصی سال ۹۹ اعلام کرد: آزمون گواهینامه و دانشنامه تخصصی سال ۹۹ با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در جوی آرام برگزار شد.

در این اطلاعیه آمده است: دبیرخانه شورای تخصصی مصمم است تا تمام حقوق متعلقه به دستیاران را با توجه به شرایط چند ماه اخیر به صورت شفاف و با سرعت مناسب و در چارچوب قوانین موجود پیگیری کرده و به نتیجه برساند.
در  ادامه این ادامه آمده است: هیات‌های ممتحنه و دبیران بوردها به عنوان بازوی کارشناسی دبیرخانه از امروز ماموریت دارند؛ تمام ابهامات و اعتراضات را به دقت مورد رسیدگی قرار داده و نتیجه آن را اعلام کند.

به گزارش ایرنا، در هفته های منتهی به برگزاری آزمون های گواهینامه و دانشنامه تخصصی پزشکی گروهی از داوطلبان با راه اندازی برخی کارزارها در فضای مجازی خواستار لغو یا تعویق این آزمون ها شدند.

 آزمون کتبی دانشنامه تخصصی بالینی پزشکی (دوره ۶۷) و آزمون گواهینامه تخصصی پزشکی بالینی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، ۲۶، ۲۷ و ۲۸ شهریور ماه برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha