۲۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۲۷
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 84044745
۰ نفر

برچسب‌ها

نفرات برتر مسابقه های قرآن کریم اوقاف گیلان معرفی شدند

رشت - ایرنا - مسابقه های قرآن کریم اوقاف استان گیلان با معرفی نفرات برتر در هر رشته به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا،  در این دوره از رقابت ها در بخش برادران در رشته حفظ پنج جزء  ناصر اسکافی از بندرانزلی و در رشته حفظ ۱۰ جزء  اسماعیل حسن پور از لاهیجان رتبه برتر را کسب کردند، در رشته حفظ ۲۰ جزء  رضا جانی پور از لاهیجان اول و  محمد هادی مجدپور از بندرانزلی دوم شدند.

در رشته حفظ کل قرآن کریم امیدرضا رحیمی از رشت و سید مهدی اتقیا از بندرانزلی به ترتیب اول و دوم شدند، در رشته قرائت ترتیل مهدی عبرتی و محمدحسین ایزدی از رشت و ابوالفضل زیبایی از لاهیجان رتبه‌های برتر را به دست آوردند.

در رشته اذان،  اکبر زراعتی از لنگرود، حسین یزدانی از رشت و یعقوب صفایی از شفت به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند و در رشته قرائت تحقیق، ابراهیم تبسم چهره از آستانه اشرفیه، محمد صدفی و فرزاد غلامزاده از رشت رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش خواهران رشته حفظ ۱۰ جزء ، مریم صنعتی از لنگرود، مریم هاشمیان از فومن و سکینه علیزاده از لاهیجان رتبه های برتر را به دست آوردند، در رشته حفظ ۲۰ جزء ، کبری خوش سرشت از لنگرود و رقیه رضایی از ماسال رتبه های برتر را از آن خود کردند.

در رشته حفظ کل،  سیده زینب تقوی پور و فاطمه قلی زاده از رشت و فرزانه صادقی از تالش اول تا سوم شدند، در رشته ترتیل افسانه دنیایی از آستارا اول، ندا نوان مقصودی از لاهیجان دوم و صفورا عطا بخش از لاهیجان سوم شدند.

در رشته قرائت سمیه آصفی از تالش، زینب پیدا از آستارا و سیده فاطمه صلواتیان از لاهیجان رتبه های برتر را کسب کردند.

چهل و سومین دوره مسابقه های قرآن کریم "مرحله استانی" چهارشنبه و پنجشنبه گذشته با رعایت پروتکل های بهداشتی در بقعه متبرکه خواهر امام رشت برگزار شد در این دوره از رقابت ها ۴۰ نفر از خانم ها و ۴۲ نفر  این دوره از مسابقه ها در ۹ رشته حفظ ۵ جزء ، ۱۰ جزء ، حفظ ۲۰ جزء  و کل، قرائت، ترتیل و دعا خوانی، اذان، تفسیر قرآن کریم در نظر گرفته شده ضمن اینکه مسابقه های رشته دعاخوانی و تواشیح، ضبط شده و برای داوری به تهران ارسال خواهد شد.

نفرات اول هر رشته به مرحله کشوری مسابقات قرآنی که در نیمه اول آبان ماه، به صورت مجازی برگزار می شود، معرفی خواهند شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =