حاجی‌بابایی: تکمیل پل شهید همدانی نیارمند ۳۰ میلیارد تومان اعتبار است

همدان - ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تکمیل طرح تقاطع غیرهمسطح سردار شهید همدانی ۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که رایزنی‌های لازم با استاندار برای تامین منابع صورت گرفته است.

حمیدرضا حاجی بابایی روز شنبه در بازدید از تقاطع غیر همسطح سردار شهید همدانی اظهار داشت: تکمیل مراحل ساخت پل سردار همدانی با صبر مردم و عزم مسوولان سرعت می‌گیرد.

وی اظهار داشت: صبر مردم‌ و عزم استاندار به عنوان مدیریت ارشد استان و نیز اعضای شورا و شهرداری موجب سرعت بخشیدن در عملیات ساخت این طرح مهم شده است و در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.

شهردار همدان نیز گفت: پل اصلی تقاطع غیرهمسطح سردار شهید همدانی تا ۲ ماه دیگر به بهره برداری می‌رسد.

عباس صوفی اظهار داشت: با بهره برداری از این مسیر اصلی، تردد وسایل نقلیه در این منطقه روان‌تر خواهد شد.

وی بیان کرد: پل اصلی این طرح عمرانی جزو طرح‌های اولویت دار شهرداری است و آبان ماه بهره برداری می شود.

شهردار همدان اضافه کرد: تقاطع غیرهمسطح سردار همدانی در سه سطح با یک عرشه پل اصلی با عرض ۱۱ متر و طول ۹۷ متر و پل طبقه دوم طراحی شده است.

صوفی خاطرنشان کرد: طرح تقاطع غیر همسطح سردار همدانی یکی از طرح‌های مهم عمرانی و شهری همدان است که از نظر راهبردی و ارتباطی نقش مهمی در تسهیل ترافیک این منطقه خواهد داشت.

وی یادآور شد: تقاطع غیرهمسطح سردار همدانی آبان سال ۹۴، با اعتبار ۴۳۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد و هم اکنون در تلاش برای تکمیل مراحل مختلف این طرح هستیم.

وی خاطرنشان کرد: این طرح در قالب سه سطح و ۲ دوربرگردان اجرایی می‌شود و در این طرح زیرگذری دیده نشده بلکه تمام به صورت روگذر اجرایی خواهد شد تا بتواند در مدیریت ترافیک این منطقه موثر باشد.

پل سردار شهید همدانی محور اصلی شهر همدان به غرب کشور بوده و در تقسیم ترافیک به سمت غرب، جنوب و مرکز کشور تاثیر بسزایی دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =