مشاور جدید وزیر علوم در امور ایثارگران منصوب شد

تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با صدور حکمی معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه را با حفظ سمت به عنوان مشاور در امور ایثارگران وزارت علوم منصوب کرد.

به گزارش روز شنبه وزارت علوم، غلامرضا غفاری با حکم منصور غلامی به عنوان مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران منصوب شد.

در حکم وزیر علوم برای مشاور جدید آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان "مشاور اینجانب در امور ایثارگران " منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم آمده است:‌ امید است با استعانت از خداوند متعال و بر اساس اهداف، برنامه‌ها و خط مشی دولت تدبیر و امید و با بهره‌گیری از تجارب ارزنده اساتید، محققان، کارشناسان و همکاران متعدد و ایثارگران جامعه آموزش عالی کشور و مشارکت فعال دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر دستگاه‌ها در گسترش و تعمیق فرهنگ ایثارگران در وزارت، دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و مؤسسات وابسته اعم از اعضای هیات علمی، مدیران، کارکنان و دانشجویان شاهد و ایثارگر و جانباز، برنامه‌های مناسبی طراحی تا به لطف الهی و فعالیت اثربخش جنابعالی و همکاران روحیه و منزلت این عزیزان و خانواده‌های محترم شان بیش از پیش تقویت شود.

غلامی همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات علی محبی، مشاور سابق وزیر علوم در امور ایثارگران، در زمان تصدی این مسوولیت قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha