فرصت یک‌ماهه برای خروج کامیون‌ها از دومین شهر پرجمعیت فارس

شیراز-ایرنا-معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان مرودشت با اشاره به بهره‌برداری از پارکینگ‌های ویژه خودروهای سنگین در این شهر گفت: ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در سطح شهر مرودشت تا یکماه آینده اعمال خواهد شد.

به گزارش ایرنا، رهام پیکری شنبه در جلسه شورای ترافیک شهرستان مرودشت با اشاره به تردد زیاد خودروهای سنگین در سطح این شهر و مشکلات فراوان ناشی از آن افزود: مسئله تعیین و تکلیف ورود خودروهای سنگین به سطح شهر، از مطالبات جدی و مهم شهروندان و از ملزومات اساسی شهر مرودشت است.
پیکری ادامه داد: شناسایی زمین و اقدامات لازم در خصوص احداث پارکینگ ویژه خودروهای سنگین در چهار نقطه شمال، جنوب و شرق و غرب شهر مرودشت انجام شده و لازم است شهرداری پارکینگ‌های مورد نظر را ظرف یک ماه آینده به بهره برداری برساند.
وی در خصوص حفاری ها و انجام ترمیم آسفالت در سطح شهر مرودشت نیز اظهار داشت: در شهر مرودشت با مشکل و بحران آب روبرو هستیم و هر روز لازم است در نقاط مختلف شهر حفاری‌هایی انجام شود ولی به هیچ وجه نباید هزینه ترمیم آسفالت و حفاری را بر دوش مردم بگذاریم بلکه شهرداری باید با اداره آبفا یا هر اداره دیگری که قصد حفاری دارد در خصوص تامین هزینه توافق کند چرا که باید به نحوی اقدام کنیم که مشکلات مردم حل شود نه اینکه مشکلی را حل کرده و مشکل جدیدی مانند تامین هزینه آسفالت را برای مردم ایجاد کنیم.

شهرستان مرودشت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت استان فارس در فاصله ۴۵ کیلومتری شمال شیراز واقع شده است.
آثار تاریخی همچون میراث جهانی تخت‌جمشید، نقش‌رستم، نقش رجب و ... به یادگار مانده از دوران قبل از اسلام در این شهرستان قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =