معاون رییس جمهوری از پتروشیمی کرمانشاه بازدید کرد

کرمانشاه- ایرنا- سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری صبح شنبه در بدو ورود به کرمانشاه از مجموعه شرکت پتروشیمی این استان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ عملیات اجرایی پروژه واحد تولید کاتالیست BZN۲ شرکت پلیمر کرمانشاه با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری آغاز شد.

تولید کاتالیست با کاربرد در فرآیند تولید محصولات پلی اتلین پس از گذرندان مراحل پیشرفته تحقیقاتی توسط پژوهشگران جوان شرکت پلیمر کرمانشاه  طراحی شد و جایگزین کاتالیست ژاپنی خواهد شد.

بازدید از شرکت دانش بنیان زیست تولید رازی و شرکت دانش بنیان پژوهان کرمانشاه در شهرک صنعتی کرمانشاه از جمله برنامه های دکتر ستاری است.

بازدید از نمایشگاه محصولات فناورانه مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و بازدید از مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری کرمانشاه، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و بازدید از پارک علم و فناوری کرمانشاه از دیگر برنامه های دکتر ستاری است.

همچنین معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در این سفر از دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه نیز بازدید و در جلسه اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید استان شرکت می کند.