رسن: خوشحالم گلم با بُرد پرسپولیس همراه شد

تهران - ایرنا- هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: کادر فنی ما به خوبی التعاون را آنالیز کرده بود و خوشحالم که گلم با سه امتیاز همراه شد.

به گزارش ایرنا، بشار رسن پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس برابر التعاون در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا در مصاحبه با AFC با اشاره به این مسابقه گفت: خدا را شکر می‌کنم که توانستیم این بازی را ببریم و خوشحالم که توانستم یک گل سه امتیازی در این بازی بزنم.

وی افزود: التعاون با توجه به شکست در بازی قبل می دانست که بازی سختی را پیش رو دارد و این موضوع کار را برای ما دشوار تر کرده بود اما خوشحالم که توانستیم سه امتیاز را بگیریم و این برد را به هواداران تقدیم می کنم. در چند مسابقه قبل واقعاً جای آنها کنار ما خالی بود.

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: با توجه به اینکه ما توانستیم با برد در این دیدار صدرنشین شویم شرایط جدول کمی تغییر کرده و الدحیل با توجه به این موضوع در بازی بعدی به طور حتم برای پیروزی به زمین خواهد آمد این موضوع کار ما را سخت تر خواهد کرد اما ما هم به دنبال تثبیت صدرنشینی مان هستیم امیدوارم بتوانیم از این گروه صعود کنیم.

بشار اضافه کرد: مربیان ما به خوبی تیم حریف را آنالیز کرده بودند و با شناخت خوبی برابر از التعاون به میدان رفتیم اما برای بازی امروز کاملاً برنامه داشتیم و می دانستیم که در نیمه اول و دوم چه کارهایی را باید انجام دهیم از الان هم این برد را فراموش می‌کنیم و آماده دیدار بعدی برابر الدحیل می شویم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =