نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان درگذشت شیح صلاح الدین حسامی را تسلیت گفتند

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان کردستان و استاندار در پیام‌هایی جداگانه رحلت شیخ صلاح الدین حسامی نوه رهبر طریقه قادریه و نقشبندی را تسلیت گفتند.

به گزارش ایرنا، در پیام تسلیت حجت الاسلام عبدالرضا پور ذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان آمده است: ذحلت جناب شیخ صلاح الدین حسامی نوه بزرگوار شیخ حسام الدین، رهبر طریقه قادریه و نقشبندی موجب تأثّر گردید.

این شخصیت روشن ضمیر و از سلاله پاک خاندان سیادت و کرامت عمری را در راه خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نکرد و همواره با تأکید بر توسّل به پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد(ص) و خاندان پاکش صلوات الله علیهم اجمعین بر وحدت امّت اسلامی در مقابل منحرفین عمری را سپری کردند.

اینجانب این ضایعه اسفناک را به خانواده مکّرم ایشان، مریدین و منسوبین و پیروان طریقه قادریه و نقشبندی تسلیت و تعزیت عرض نموده برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای سایر بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌نمایم.

بهمن مرادنیا استاندار کردستان نیز در پیامی بە مناسبت درگذشت شیخ صلاح الدین حسامی نوشت: رحلتشیخ صلاح الدین حسامی نوە شیخ حسام الدین (رهبر طریقت قادریە و نقشبندیە) موجب تاثر وتالم فراوان گردید.

این شخصیت پاک و عالم وارستە عمری را در خدمت ترویج آموزەهای ناب اسلام محمدی سپری و خود نماد مسالمت جویی، وحدت و همدلی بود.

اینجانب رحلت این شخصیت بزرگوار و ارجمند را بە اهل بیت مکرم و جمیع مریدان و منسوبین تسلیت عرض نمودە و از درگاە خداوند بزرگ و بخشایندە برای ایشان غفران و سعادت اخروی مسئلت می نمایم.

شیخ صلاح الدین حسامی صبح امروز در سنندج دار فانی را وداع گفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =