مسابقات قایقرانی هفته دفاع مقدس گیلان با قهرمانی تیم هیات بندرانزلی پایان یافت

رشت - ایرنا - رقابت های قایقرانی گرامیداشت هفته دفاع مقدس،  با حضور تیم های هیات قایقرانی رشت ، بندرانزلی و تیم قایقرانی بنادر و دریانوردی انزلی برگزار و در نهایت تیم هیات قایقرانی بندرانزلی قهرمان این مسابقات شد.

مسئول تربیت بدنی سپاه قدس گیلان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این رقابت ها، در رده های سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان ، امید و پیشکسوتان و در رشته های روئینگ ، تورینگ و کایاک و در مسافت های ۵۰۰ و یکهزار متر در بندرانزلی برگزار شد.

علی اصغر زاداکبری افزود: در پایان این مسابقات و در رشته تورینگ رده سنی نونهالان و در مسافت ۵۰۰ متر طاها کارگرپور، در کایاک نوجوانان مسافت یکهزار متر داریوش محمدی و در روئینگ رده سنی امید نیز ، مهدی محمدی نژاد عناوین قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

وی بیان کرد: همچنین در رقابت های رده سنی جوانان و در کایاک مسافت ۵۰۰ متر امیرعلی پوریوسفی ، در روئینگ یکهزار متر محمد محمدی نژاد و در کانو جوانان مسافت ۵۰۰ متر ، امیرمحمد اسماعیلی نژاد موفق به کسب عناوین قهرمانی این رشته ها شدند.

مسئول تربیت بدنی سپاه قدس گیلان اضافه کرد: در رقابت های قایقرانی گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در رده سنی پیشکسوتان نیز، در کایاک یکهزار متر فرزاد نباتی و در تورینگ ۵۰۰ متر مسعود بصارت دار توانستند عناوین نخست را تصاحب کنند.

زاداکبری تصریح کرد: والیبال ، دو و میدانی، همایش هنرهای رزمی، رقابت های هشتگانه، دوچرخه سواری، تیراندازی،  دارت، ورزش های زورخانه ای و پهلوانی، فوتبال دستی، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی،  کوهنوردی و کاتای کاراته دیگر رشته هایی است که در هفته دفاع مقدس و توسط سپاه قدس گیلان در بخش مردان برگزار می شود.

وی اظهار کرد: همچنین رشته های ورزشی دو و میدانی، تیراندازی، دارت، فوتبال دستی، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی توسط سپاه قدس گیلان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در بخش بانوان برگزار می شود.

مسئول تربیت بدنی سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: این رقابت های ورزشی با حضور بسیجیان، پایوران و سربازان و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد که در پایان نیز تیمها و نفرات برتر هر رشته ورزشی مشخص و به رسم یادبود جوایزی به آنها اهداء می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =