نمایشگاه دفاع مقدس خراسان رضوی در حال آماده‌سازی است

مشهد-ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی اداره کل حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس در مشهد گفت: در حال حاضر نمایشگاه دفاع مقدس استان در قالب ۳۵۰ غرفه در نمایشگاه بین المللی مشهد در حال آماده‌سازی است.

سرهنگ حبیب‌الله امیدخدا روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این نمایشگاه استانی که به مناسبت چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس ۳۱ شهریور ماه افتتاح خواهد شد ۳۸ دستگاه اداری، نهاد وابسته به نیروهای مسلح و ادارات کل خراسان رضوی برای برپایی غرفه‌ها پای کار آمده‌اند.

وی ادامه داد: حدود ۳۶۰ غرفه در یک سالن این نمایشگاه با سقف بلند پیش بینی شده است و همچنین تعدادی غرفه نیز در فضای باز برپا می‌شوند البته شیوه نامه‌های بهداشتی کرونایی هم کاملا رعایت می‌شود.

مسوول دفتر نمایندگی اداره کل حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس در مشهد به حضور بازدیدکنندگان در این نمایشگاه اشاره و بیان کرد: بازدید کنندگان پس از تب سنجی و تنها با داشتن ماسک می‌توانند وارد نمایشگاه شوند و در مجموع بازدید حضوری مردم از این مکان ممنوع نیست.

امید خدا افزود: محور اصلی فعالیت غرفه‌ها، فضای مجازی است و در این راستا ارائه مجازی نمایشگاه دفاع مقدس امسال از طریق شبکه استانی سیما، شبکه اجتماعی شاد متعلق به آموزش و پرورش و شبکه های مجازی وابسته با سازمانها و نهادهای مختلف انجام می‌شود.

همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس و آغاز جنگ تحمیلی ۶۶ ویژه برنامه در استان خراسان رضوی در قالب نمایشگاه‌ها، همایشها و جشنواره‌های مختلف برگزار می شود که برپایی یک هفته‌ای نمایشگاه دفاع مقدس در نمایشگاه بین المللی مشهد مهمترین این برنامه‌هاست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =