نفرات برتر مسابقات آزاد مینی‌گلف معرفی شدند

تهران - ایرنا - دومین دوره مسابقات آزاد مینی‌گلف، جام مدافعان سلامت، امروز (جمعه) با معرفی نفرات برتر در بخش زنان و مردان به پایان رسید.

این مسابقات با حضور ۶۱ ورزشکار از استان‌های تهران، لرستان، خراسان رضوی، قم، گیلان، مازندران، البرز و آذربایجان شرقی و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در باشگاه مینیاتور پارک ملت برگزار شد.

«مهرداد جمشیدی» در پایان این مسابقات گفت: همچنین باشگاه مینیاتور نیز بازوی توانمندی کنار فدراسیون است. با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مینی‌گلف کمک می‌کند که اوقات فراغت خوبی برای افراد سپری شود.

در ادامه سردار سید قاسم قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران اظهار داشت: سال گذشته برای عزیزانمان در  ۸ سال دفاع مقدس مراسم‌های قدردانی برگزار شد امسال به خاطر شیوع ویروس کرونا این مسابقات برای قدردانی از  عزیزان که مدافع سلامت هستند، برگزار شد.

وی در ادامه افزود: سلام و درود وزیر ورزش را خدمت شما عزیزان می‌رسانم و امیدوارم این مسابقات تداوم داشته باشد و جوانان را شاد ببینیم. در فضای این مسابقات پروتکل‌ها نیز به خوبی رعایت شد. امیدوارم مردم در کار ورزش فعال باشند.

مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران تاکید کرد: وارد چهلمین سالگرد دفاع مقدس شدیم این ایام را به یاد آن عزیزانی که محکم ایستادند و دفاع کردند، پاس ‌می‌داریم. همچنین مراسمی در وزارت ورزش و جوانان و استان‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی،  برای قدردانی از عزیزانی که در این‌ سال‌ها برای دفاع از خاک ایران تلاش کردند، برگزار خواهیم کرد.

سردار قاسمی در پایان گفت: امیدواریم با کاهش مسافرت‌ها و ملاحظات مردم به پیک سوم کرونا نرسیم و با همکاری همه مردم این ویروس در ایران و جهان ریشه کن شود.

حمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف نیز گفت: خوشحالم فدراسیون با همت یکایک شما و همکاری باشگاه مینیاتور و تحت نظارت امور ایثارگران وزارت ورزش سهم اندکی در فعالیت های ایثارگرانه اقشار مختلف به خصوص رزمندان دفاع مقدس که این روزها در مدافعان سلامت جلوه گری می‌کند، داشته است.

وی تاکید کرد: از استان‌های حاضر در مسابقات تشکر می‌کنم. مسابقه کوچکی ولی توام با عشق، علاقه و ارادت به مدافعان سلامت برگزار کردیم. برای عبور از ویروس کرونا و آنچه امروز اتفاق افتاده، نیازمند همکاری همه عزیزان است تا بار دیگر در کنار هم باشیم و به روال عادی برگردیم.

نفرات برتر در این مسابقات به شرح زیر است:

۱- آدرینا مختاری‌فر (تهران)

۲- محیا شهسواری (تهران)

۳- آناهیتا مختاری‌فر (تهران)

بخش مردان:

۱- محمد شکیبامهر (تهران)

۲- قدرت‌الله طیبی‌فرد (لرستان)

۳- مسعود اسدیان (مازندران)

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =