ترافیک سنگین در آزاد راه ساوه- تهران رفع شد

تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران علت ترافیک سنگین عصرگاهی در آزاد راه ساوه- تهران محدوده نسیم شهر را وقوع یک تصادف زنجیره ای اعلام کرد و گفت: با تلاش عوامل راهداری و پلیس راهور این ترافیک سنگین رفع شد.

عادل مصدقی عصر جمعه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت:‌ساعت ۱۴:۲۰ امروز حادثه تصادف زنجیره ای در مقابل تیر برق شماره ۲۲۶ در آزاد راه ساوه- تهران به مرکز راهداری شهرستان رباط کریم اعلام شد.

وی افزود: در این سانحه رانندگی ۲ دستگاه خودور سواری به همراه ۲ دستگاه تریلر بدلایل نامشخص با یکدیگر برخورد کردند.

معاون راهداری استان تهران ادامه داد: ۲ نفر از سرنشینان خودرو سواری از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند که توسط عوامل اورژانس روانه مراکز درمانی شدند.

به گفته وی، بدلیل این تصادف ترافیک سنگینی در آزاد راه ساوه- تهران محدوده نسیم شهر ایجاد شد که با تلاش عوامل راهداری و پلیس راهور ترافیک در این مسیر به حالت روان و عادی بازگشت.

وی همچنین درباره آخرین وضعیت ترافیکی در مسیرهای استان تهران نیز گفت: تردد خودروها در کلیه مسیرها به ویژه مسیرهای منتهی به تهران بصورت روان و عادی در جریان است.

به گفته مصدقی، از ساعت بامداد امروز تا حوالی ساعت ۱۵ بر اساس گزارشات دوربین های راهداری حدود ۳۰۰ هزار خودرو وارد استان تهران شدند و همچنین حدود ۲۴۰ هزار خودرو از استان خارج شدند.

وی خاطرنشان کرد: تردد خودرها در مسیر آزاد راه تهران- شمال تا ساعت بامداد امروز- جمعه بدلیل تخلیه بار ترافیکی از شمال به تهران مسدود است اما تردد در سایر مسیرهای استان بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

معاون راهداری استان تهران به رانندگان توصیه کرد با احتیاط در مسیرها حرکت کنند و جهت اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی در کلیه مسیرهای کشور به سامانه ۱۴۱ تماس حاصل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =