سند ۲۰۳۰ راه نفوذ و جنگ نرم دشمن است

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان پردیس گفت: سند ۲۰۳۰ تربیت سرباز و سپردن به دست دشمن برعلیه مردم است و دشمن به دنبال اجرایی کردن سند برای نفوذ و راه اندازی جنگ نرم است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید حسین حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان پردیس در جمع نمازگزاران اظهار داشت: دشمنان برای از بین بردن استقلال فرهنگی کشور ما تلاش می‌کنند اما با وجود سردار سلیمانی ها و شهید حججی ها استقلال فرهنگی کشور خود را حفظ می کنیم.

وی با اشاره به برگزاری مانور ذوالفقار در تنگه هرمز و سواحل مکران، اظهار داشت: این رزمایش مقتدرانه ضربتی برای بد خواهان نظام  با شعار "امنیت پایدار در سایه اقتدار" بود.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: کشور ذره بینی امارات که ساده لوحانه به رژیم صهیونیستی امید بسته به خوبی پیام رزمایش را مبنی بر قدرت منطقه ای ایران را در مقابل صهیونیست ها درک کرد.

حسینی با اشاره به نقشه‌های دشمنان برای تضعیف ایران اسلامی، اظهار داشت: مثلث شوم نتانیاهو،بن سلمان و ترامپ برای میدان داری در منطقه تلاش می کنند تا ایران اسلامی را از میدان به در کنند و این ارتباط شوم توسط بن سلمان آشکار سازی شده است.

وی با اشاره به برکات آشکار سازی مثلث ارتباط شوم دشمنان اظهار داشت: تشکیلات جبهه مقاومت پس از آشکار سازی این اتحاد روز به روز قویتر می شود تا رژیم صهیونیستی این غده سرطانی را در منطقه از بین ببرند.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: ۱۳ آبان امسال مصادف با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است که ضعف، ذلت و خواری آنها را شاهد خواهیم بود و تمامی کشورهای تحت سلطه به پوچ بودن وعده های ترامپ پی می برند.

حسینی ادامه داد: دشمن برای تضعیف ایران اسلامی امنیت هراسی می کند و با ترفندهای مختلف چهره نیروهای مسلح مقتدر کشور را مخدوش می کند و برخی از هموطنان با فریب خوردن از جنگ روایت های دشمن به نتیجه انتخابات آمریکا امید بستند.

وی ادامه داد: نقشه های سران آمریکا از پیش تعیین شده و به منظور تضعیف  ایران اسلامی برنامه ریزی کردند و افراد ساده لوح به تغییر نتیجه انتخابات آمریکا دل خوش کردند.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: دشمنان با شایعه سازی کمبود مصنوعی در زمینه دارو ایجاد می کنند و با بزرگ نمایی مشکلات معیشتی و ربط دادن آن به تحریم ها سعی در برقراری رابطه با آمریکا دارند.

حسینی با اشاره به کوچک شدن سفره مردم ، گرانی افسار گسیخته و مشکلات اقتصادی، اظهار داشت: مسئولین برای رفع مشکلات مردم باید بیش از گذشته فعالیت کنند و با عملکردی جهادی رفع مشکلات معیشتی مردم را در اولویت قرار بدهند.

وی ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس نمایش غرور، عزت و افتخار ایران اسلامی در برابر دشمنان بیگانه است که هر ایرانی به آن دوران افتخار می کند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =