۲۸ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۴
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84044149
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه موقت یزد: ایران, قدرت اول منطقه است

یزد ایرنا- امام جمعه موقت یزد گفت: به خاطر ایستادگی، ولایتمداری و بصیرت ملت قهرمان، امروز ایران اسلامی جزو کشورهای مهم و تاثیرگذار و قدرت اول منطقه است و باید این عظمت و عزت مصون بماند.

به گزارش ایرنا آیت‌الله سید محمدرضا مدرسی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته یزد افزود: مردم باید از عظمتی که به خاطر ایثار شهیدان و رهبری‌های مقام معظم رهبری بدست آمده در پاسداری و مصونیت از آن بکوشند.

وی با اشاره به اینکه امروز قدرت کشور و ملت ما به حدی است که در بسیاری مسائل جهان و حتی تحولات منطقه و انتخابات آمریکا اثر دارد، بر داشتن بینش و بصیرت در برابر هجمه فرهنگی و اقتصادی استکبار تاکید کرد.

عضو فقهای شورای نگهبان با اینکه دشمنان فقط به دنبال رسیدن به منافع خود هستند و هیچگاه دست دوستی نداده و نمی‌دهند و دروغ می گویند اظهار کرد: سرگرم کردن مردم به مسائل جزیی جزو ترفندهای دشمن است.

مدرسی به اجرای حکم قصاص یک فرد در کشور بر اساس قانون اشاره کرد و یادآور شد: این اقدام بر اساس نص صریح قانون صورت گرفت و مشابه آن در کشورهای دیگر  اتفاق می‌افتد ولی دشمنان برای سرگرم کردن مردم در فضای مجازی علیه نظام جوسازی کردند.

امام جمعه موقت یزد به انتخابات سال آینده رییس جمهوری در کشورمان اشاره کرد و گفت: ممکن است دشمنان برای رسیدن به اهدف خود به دنبال طرح برخی امتیازها به ایران باشند که هوشیاری مردم ضروری است.

مدرسی با بیان اینکه مردم باید همواره نکات بهداشتی را در شرایط کرونایی رعایت کنند بیان کرد: کرونا نباید بهانه‌ای برای برگزار نکردن مراسم‌های معنوی و ارزشی شود و مردم باید مقررات بهداشتی را رعایت کنند.

نمازجمعه در ۲۸ شهر و روستاهای  استان یزد اقامه می‌شود.

   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =