۲۴ کیلوگرم تریاک از یک سوداگر در چرداول ایلام کشف شد

ایلام - ایرنا - فرمانده نیروی انتطامی ایلام گفت: ۲۴ کیلوگرم ماده مخدر تریاک از سوداگر مرگ در شهرستان چرداول این استان کشف و ضبط شد.

به گزارش ایرنا از کانال خبری پلیس، سردار نورعلی یاری اظهار داشت: در پی اخبار واصله مبنی بر فعالیت فردی به هویت معلوم در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان چرداول بطور گسترده، بررسی صحت و سقم موضوع بصورت ویژه در دستور کار اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با تشکیل چند گروه از ماموران مجرب و پس از هماهنگی با مقام قضایی و با تلاش شبانه روزی فعالیت نامبرده مورد رصد قرار دادند.

سردار یاری یادآور شد: با حصول اطمینان از اینکه مقرر است وی محموله ای از مواد مخدر را از یکی از استان های جنوبی کشور به شهرستان چرداول منتقل کند ماموران، محورهای مواصلاتی ورودی استان را تحت رصد خود قرار داده و در یک عملیات ضربتی و با شگردهای خاص پلیسی موفق به شناسایی و متوقف کردن این خودرو در بخش شباب از توابع شهرستان چرداول شدند.

وی اضافه کرد: در بازرسی از خودرو متوقف شده ۲۴ کیلوگرم ماده مخدر تریاک که بطور ماهرانه ای در خودرو جاسازی شده بود کشف و در این راستا یک نفر قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

سردار یاری در پایان  از شهروندان خواست: در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک در زمینه خرید، فروش و حمل مواد مخدر موضوع را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ گزارش دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =