توقیف محموله بزرگ مواد مخدر در قزوین اقتدار پلیس را به نمایش گذاشت

قزوین - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: کشف و توقیف محموله بزرگ مواد مخدر به میزان بیش از ۲ تن هروئین در استان، یک بار دیگر اقتدار و اشراف اطلاعاتی سربازان نظم و امنیت قزوین را به نمایش گذاشت.

به گزارش روز جمعه ایرنا، منوچهر حبیبی با اشاره به کشف یکی از بزرگ ترین محموله های مواد مخدر کشور در قزوین با هوشیاری ماموران پلیس، اظهار داشت: چتر امنیتی و انتظامی در سرتاسر استان قزوین گسترده و پهن است و هیچ مجرمی از حریم پلیس آگاه و مقتدر ما عبور نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه امنیت کشور به ویژه استان قزوین با تلاش شبانه روزی نیروی جان بر کف انتظامی بالا و مثال زدنی است، خاطزنشان کرد: امروز نیروی انتظامی در سراسر کشور از جمله استان قزوین با قدرت نهان و آشکار در همه جا حضور دارد و مجرمان و قاچاقچیان تحت رصد کامل این نیروی مقتدر قرار دارند.

این مسوول تصریح کرد: به روز بودن، برخورداری از قدرت نرم افزاری، اشراف کامل اطلاعاتی، واکنش سریع و به دام انداختن مجرمان و قاچاقچیان و ضربه به موقع به آنها از ویژگی های سربازان نظم و امنیت به شمار می رود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: در اقدام اخیر، ماموران نیروی انتظامی با یک کار حرفه ای و کاملا تخصصی و فنی، موفق به ردیابی، کشف و دستگیری یکی از بزرگترین  محموله های مواد مخدر در کشف به میزان بیش از ۲ هزار کیلوگرم هروئین شدند.

وی ادامه داد: تمامی اقدامات قاچاقچیان این محموله که در شهرستان بوئین زهرا متوقف شد، مبداء آن یکی از استان های شرقی کشور و مبداء آن یکی از استان های غربی بود تحت رصد و کنترل پلیس قرار داشت.

حبیبی یادآور شد: جا دارد از فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین و همه عوامل دخیل در شناسایی و کشف این محموله و دستگیری قاچاقچیان آن صمیمانه قدردانی شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =