۲۸ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۳
کد خبرنگار: 3104
کد خبر: 84044053
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه موقت قشم: سند ۲۰۳۰ استقلال کشور را نشانه گرفته است

قشم- ایرنا- امام جمعه موقت قشم گفت: سند ۲۰۳۰ استقلال نظام جمهوری اسلامی را نشانه گرفته است و از این با این سند منحوس مخالف هستیم.

حجت الاسلام محمد درویشی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه قشم افزود:سند ۲۰۳۰ در عمل روش زندگی غربی را در کودکان ما نهادینه می‌کند و این به معنای تربیت سرباز برای بیگانگان است که خودبه خود نسل آینده را مقلد غرب می‌کند.

وی ادامه داد: باید توجه داشت که باید به شعار مهم انقلاب که همان شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است،پایبند باشیم.

امام جمعه موقت قشم تصریح کرد:سند آموزش کشور نباید در خارج از مرزها تعیین شود بلکه باید نهادهای مربوط در داخل کشور و در چارچوب اسلام و آرمان‌های انقلاب این سندها را تنظیم و تدوین کنند.

وی گفت: مسوولان در انجام وظایف محوله باید اخلاص را سرلوحه کار خود قرار دهند و از ریا به شدت دوری کنند.

درویشی افزود: در جمهوری اسلامی باید با خلوص نیت به دنبال رضایت خداوند بود و رضایت کدخدا در انجام آنچه این نظام حق می‌داند، تاثیری نخواهد داشت.

وی در ادامه با اشاره به سالگرد آغاز جنگ تحمیلی گفت: ما در جنگ دوستان و دشمنان خود را شناختیم و به این نتیجه رسیدیم که باید روی پای خود بایستیم.

امام جمعه قشم افزود: بسیاری از کشورها مانند یمن پیام انقلاب ما را دریافت کردند و با الگوبرداری از ما در برابر ظالمان ایستادگی می‌کنند.

وی ادامه داد: دفاع مقدس به ما آموخت که هزینه سازش بیش از مقاومت است و اخلاص مردم رمز موفقیت است.

درویشی با اشاره به اینکه دفاع مقدس را جوان‌ها مدیریت کردند، اظهار کرد: برخی افراد پیر و فرتوت به میزها چسبیده‌اند و آن را رها نمی‌کنند.

وی با اشاره به دوگانگی حاکمیت در شهرستان قشم افزود: مشکل آب در قشم باید به سرعت برطرف شود تا آب شرب در دسترس مردم غرب جزیره نیز قرار بگیرد.

شهرستان قشم، شامل جزیره های قشم، لارک و هنگام با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان و در میان آبهای نیلگون خلیج فارس قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =