۲۸ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۵
کد خبرنگار: 1250
کد خبر: 84044050
۰ نفر

برچسب‌ها

کامیون بنز ۷ خودرو را در دماوند زیر گرفت

تهران – ایرنا – صبح امروز در دماوند یک دستگاه کامیون بنز باری ۵۳۰، به دلیل نقص فنی در سیستم ترمز هفت خودرو را زیر گرفت.

سوران هادی آذریان، جانشین فرمانده پلیس راهور دماوند روز جمعه در این خصوص به ایرنا گفت: صبح امروز در محور تهران – فیروزکوه محدوده بلوار آیت اله خامنه ای در منطقه دماوند از غرب به شرق یک دستگاه کامیون بنزباری به علت نقص فنی در سیستم ترمز پس درهم کوبیدن دست کم هفت خودرو در مسیر خود سرانجام از حرکت بازایستاد.

این مقام مسئول با بیان اینکه راننده نیز به دلیل نقص فنی و شیب محور توانایی کنترل وسیله نقلیه را نداشت که شاهد این حادثه بودیم، افزود: این حادثه خوشبختانه تلفات جانی نداشته است.

 وی ادامه داد: متاسفانه بخاطر نبود کمربندی در منطقه جنوبی شهر دماوند و تردد خودروهای سنگین از بلوار اصلی شهر، هر از گاهی شاهد این گونه حوادث در این محور هستیم.

در سالیان گذشته مشابه این حادثه به دفعات زیاد در این مسیر اتفاق افتاده و منجر به تلفات جانی و خسارات مالی فراوانی شده است که البته سالهای گذشته مقرر بود جاده کمربندی احداث شود ولی عملیات به دلیل وجود معارض و نبود بودجه کافی همچنان بلاتکلیف مانده است.

شهرستان دماوند از جمله شهرستان های استان تهران است که بین دو محور مواصلاتی هراز و فیروزکوه قرار گرفته و در ۴۵کیلومتری پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =