ترویج مهربانی در مدارس روستایی آستارا

آستارا - ایرنا - سازمان مردم نهاد بانوان خلاق آستارا به مناسبت آغاز سال تحصیلی و در استمرار کمک‌های خیران به نیازمندان این شهرستان، بسته‌های نوشت‌افزار ایرانی را تهیه و در میان دانش‌آموزان بی‌بضاعت توزیع کرد.

مسئول سازمان مردم نهاد بانوان خلاق آستارا روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: بیش از ۴۰ بسته های نوشت‌افزار با کمک های مردمی تهیه شده بود و امروز توسط خیران و نیروهای این سازمان در بین دانش آموزان روستای شونده کش کانرود توزیع شد.

فاطمه صحرایی افزود: برای تهیه هر بسته حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال هزینه شده بود و در روزهای آینده ۱۳ بسته نوشت افزار نیز در همان روستا توزیع خواهد شد.

وی بیان کرد: ترویج فرهنگ مهربانی در جامعه و کمک به همنوع، مهمترین هدف اجرای این برنامه نوع دوستانه بود و امیدواریم با مشارکت خیران ادامه یابد.

روستای شونده کش بخش لوندویل آستارا ۷۰ خانوار جمعیت دارد و فرماندار این شهرستان در هفته جاری در بازدید از آن، توجه خیران و سازمان های مردم نهاد را به آن خواستار شده بود.

 شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت و ۱۰ سازمان مردم نهاد در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده و سال تحصیلی در آن با مشارکت ۱۸ هزار دانش آموز آغاز شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =