خط و نشان بازیکن و سرمربی الشرطه برای استقلال

تهران - ایرنا - بازیکن گلزن و سرمربی تیم الشرطه عراق پس از بازی برابر الاهلی برای استقلال خط و نشان کشیدند.

به گزارش وز جمعه ایرنا، تیم فوتبال الشرطه عراق در اولین بازی دور برگشت گروه A لیگ قهرمانان آسی شب گذشته(پنجشنبه) با نتیجه ۲ بر یک از سد الاهلی عربستان گذشت و با چهار امتیاز در رده دوم گروه قرار گرفت.

بعد از این مسابقه عبدالغنی شهد سرمربی تیم الشرطه درباره رویارویی با استقلال اظهار داشت: هر بازی ویژگی‌های خاص خود را دارد. باید در مسابقه بعدی در برابر استقلال تا لحظه آخر بجنگیم. بدون تردید کادر فنی استقلال در ۲ بازی با الاهلی، ما را زیرنظرداشته و آنالیز کرده است.

وی همچنین درباره تاریخچه باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: این را قبول ندارم که تاریخ باشگاه بر کسب نتایج کنونی تاثیر می‌گذارد. به نظرم فوتبال با علم روز پیش می‌رود و هر تیمی که آماده‌تر باشد و بهتر عمل کند نتیجه مطلوب را کسب خواهد کرد. ما سه بازی متوالی را انجام دادیم ولی استقلال در استراحت بوده است. اما از طرفی این خوب است ما بازی آخر خود را انجام می‌دهیم و فقط در دیدار با استقلال نیاز به یک تساوی داریم.

همچنین مازن فیاض زننده گل دوم و پیروزی‌بخش الشرطه در برابر الاهلی گفت: بازی با الاهلی حالا مربوط به گذشته است و خود را برای بازی با استقلال ایران آماده می‌کنیم. همه تمرکز ما روی بازی با این تیم است تا بهترین نمایش را داشته باشیم و با کسب نتیجه مطلوب، صعودمان به دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کنیم.

دیدار تیم های استقلال و الشرطه عراق روز یکشنبه برگزار می‌شود.

در این گروه الوحده امارات انصراف داده و الاهلی عربستان با ۶ امتیاز صدرنشین است. الشرطه و استقلال هم به ترتیب چهار و یک امتیاز دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =