نمایندگی اداره ورزش و جوانان در شهر لوندویل آستارا دایر می‌شود

آستارا - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا گفت: بخش لوندویل این شهرستان از استعدادها و ظرفیت‌های ورزشی خوب و سالن‌های متعدد برخوردار است و به زودی برای توسعه فعالیت‌های ورزشکاران، نمایندگی این اداره در آن بخش دایر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ وحید خاصی پور روز جمعه در جلسه ورزشکاران و رئیس شورای شهر لوندویل در ساختمان شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: سالن ورزشی ۲۲ بهمن لوندویل دارای چهار اتاق است و از آن برای بخش اداری اداره ورزش و جوانان استفاده خواهد شد. 

وی افزود: ۲ سالن ورزشی در روستاهای سیبلی و کانرود و ۲ سالن کشتی و ورزش های توپی در شهر لوندویل زیر نظر اداره ورزش و جوانان فعال است اما سالن کشتی این شهر نیازمند بازسازی است.

وی بیان کرد: در صورت تجهیز سالن ها، مسابقات ورزشی استانی و ملی در لوندویل برگزار خواهد شد و این شهر ظرفیت طبیعت گردی، کوهنوردی و ورزش های انفرادی را دارد و باید با بهره مندی از سمن ها ورزش در آن توسعه یابد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا ادامه داد: شهرداری لوندویل از فعالیت های ورزشی حمایت می کند اما باید به تعمیرات سقف، رنگ آمیزی، فنس کشی، نصب دوربین و تقویت سیستم های حفاظتی سالن ورزشی نیز اقدام شود.

صمد ظفرخواه رئیس شورای اسلامی شهر لوندویل هم اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی و شهردار لوندویل به رفع مشکلات و پاسخگویی به مطالبات مردم مصمم هستند و برای توسعه ورزش، دستگاه های اجرایی نیز مشارکت کنند.

شهر لوندویل، مرکز بخش لوندویل شهرستان آستارا با بیش از ۱۲ هزار نفر جمعیت در حاشیه محور آستارا- تالش واقع شده است.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی و لوندویل در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع و ۳۵ هیات ورزشی با سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در آن ساماندهی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =