آموزش در ۱۵ درصد مدارس مناطق قرمز لرستان حضوری برگزار می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: هم اکنون آموزش در ۱۵ درصد مدارس مناطق قرمز استان به صورت حضوری برگزار می‌شود.

علیرضا نخعی روز جمعه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه همه دغدغه آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی لرستان سلامت دانش آموزان است، افزود: در این راستا همکاری گسترده و مستمری بین این ۲ نهاد وجود دارد.

وی با اشاره به بازدید مستمر از همه مدارس مناطق قرمز و زرد که به شکل حضوری فعالیت می‌کنند، اضافه کرد: هر جایی که آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی استان احساس کنند که پروتکل‌ها به طور کامل رعایت نمی‌شود بلافاصله شیوه آموزش غیر حضوری خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان افزود: هم اکنون شهرستان‌های خرم آباد، بروجرد، دورود، ازنا، الیگودرز، دلفان و سلسله به لحاظ شیوع کرونا قرمز بوده که در هفته آینده فقط تعدادی از مدارس فعالیت در آنها به صورت حضوری خواهند داشت.

نخعی اظهار داشت: این امر نیز به وسیله مدیران به اطلاع خانواده‌ها می‌رسد.

وی با بیان اینکه مدارسی که ۱۰۰ درصد مطمئن هستیم که دستور العمل های بهداشتی را دقیقاً رعایت می‌کنند، فعالیت خواهند داشت، تصریح کرد: در این راستا هم مدرسه ملزم است که شرایط را اطلاع بدهد و هم تقاضای ما این است که اولیا از وضعیت مدرسه اطلاع پیدا کنند.

۳۶۰ هزار دانش آموز در پنج هزار و ۳۰۰ آموزشگاه استان تحصیل می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =