فعالیت فرمانداران در شرایط فعلی تحریم‌های ظالمانه باید میدانی و دو برابر شود

زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در شرایط بی‌سابقه تحریم‌های ظالمانه دشمنان که مردم در مضیقه قرار دارند از فرمانداران انتظار است به صورت میدانی دو برابر وقت معمول کار کنند و در کنار مردم باشند.

علی زینی وند روز جمعه در حاشیه همایش فرمانداران سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این همایش با توجه به اینکه در سال آخر دولت قرار داریم برای ارزیابی و جمع بندی اقدامات انجام شده در فضایی که قابلیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی را دارد، برگزار شد.

وی ادامه داد: محوریت موضوع مورد بحث در این همایش پروژه‌های حوزه عمرانی و روستاها بود البته درباره مباحث مهم دیگر سیستان و بلوچستان مانند گازرسانی، تخصیص بودجه پروژه‌های کلان، ارزیابی از بازگشایی مدارس و تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم دهه آخر صفر نیز گفت‌وگو شد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در حوزه حوادث طبیعی از جمله سیل نیز اتفاقات خوبی افتاده است، تصریح کرد: بدنبال سیل گذشته این استان بنیاد مسکن و دیگر حوزه‌ها در بازسازی، نوسای و تاسیس واحدهای مسکونی سیلزدگان اقدامات خوبی انجام دادند.

وی خاطر نشان کرد: همچنین برنامه‌های مفصلی در زمینه تجهیز دهیاری‌های سیستان و بلوچستان برای ایمن سازی سیل بندها در حال اجراست.

زینی وند افزود: به لحاظ وضعیت اقتصادی و تحریم ها در وضعیت بی سابقه ای قرار داریم و مردم از نظر معیشتی در مضیقه هستند.

وی تصریح کرد: برای حل این مشکلات اقداماتی در سطح کلان انجام می‌شود که همان اقدامات را در بخش شهرستانی از فرمانداران انتظار داریم به همین دلیل در این سمینار تاکید کردیم فرمانداران بین مردم بروند و توزیع مواد ضروری و خوراکی، توزیع گاز مایع و تامین آب روستاها را مدیریت کنند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: از فرمانداران انتظار داریم به صورت میدانی وقت بیشتری را بگذارند و دو برابر وقت معمولی کار کنند و در کنار مردم باشند.

به گزارش ایرنا سمینار فرمانداران و بخشداران سیستان و بلوچستان با موضوع بررسی مسایل سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در استان ‌و امام جمعه زاهدان، احمدعلی موهبتی استاندار، معاونان استاندار،مدیران‌کل ستادی استانداری و جمعی از مدیران‌کل دستگاه‌های اجرایی استان در تالار امام رضا(ع) دانشگاه برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =