جهانبخش: می‌خواهم جایگاه ثابتی در ترکیب برایتون داشته باشم

تهران- ایرنا- هافبک ایرانی تیم برایتون گفت: در فصل اول حضور در برایتون تلاش کردم تا با فضای جدید هماهنگ شوم. فصل گذشته چیزهای زیادی یاد گرفتم و در این فصل با تمام وجودم کار می‌کنم تا جایگاه ثابتی در ترکیب برایتون داشته باشم.

به گزارش ایرنا، «علیرضا جهانبخش» بعد از درخشش برابر پورت‌موث در جام اتحادیه درباره گلی که زد اظهار داشت: وقتی توپ را در اختیار گرفتم سعی کردم به خط حمله ملحق شوم. با توپ به طرف ویکتور رفتم البته می‌دانستم در سمت چپ فضای زیادی برای شوتزنی دارم. من همین کار را کردم و توپ داخل دروازه رفت.

هافبک ایرانی برایتون همچنین خاطرنشان کرد:  در بازی عملکرد درخشانی داشتیم و بازیکنان جوان برایتون عالی کار کردند. در این بازی خیلی خوب می‌دانستیم باید بازی را کنترل کنیم و برای خودمان موقعیت‌سازی کنیم. در نیمه اول بازی بدون شک تیم برتر میدان بودیم. از اینکه در این بازی گلزنی کردم و پاس گل دادم خوشحالم.

جهانبخش در پایان گفت: من همیشه تلاش می‌کنم تا عملکردم روز به روز بهتر شود. در فصل اول حضور در برایتون تلاش کردم تا با فضای جدید هماهنگ شوم. فصل گذشته چیزهای زیادی یاد گرفتم و می‌خواستم ثابت کنم توانایی‌های زیادی دارم. در این فصل هم با تمام وجودم کار می کنم تا جایگاه ثابتی در ترکیب برایتون داشته باشم.

گفتنی است برایتون در مرحله سوم جام اتحادیه باید به مصاف تیم پرستون نورث اِند برود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =