مقامات ارشد خراسان رضوی درگذشت یکی از یاران رهبر انقلاب را تسلیت گفتند

مشهد- ایرنا-نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و استاندار این استان با صدور پیامهای جداگانه‌ای درگذشت حاج علی شمقدری تولیت حسینیه آیت الله سید جواد خامنه‌ای و از فعالان محافل فرهنگی و قرآنی خراسان و یار دیرین رهبر معظم انقلاب را تسلیت گفتند.

به گزارش روز جمعه پایگاه اطلاع رسانی آیت الله سید احمد علم الهدی، وی در پیام خود نوشت: درگذشت ابو شهید حاج علی آقای شمقدری دبیر محترم جامعه اصناف مشهد موجب تاثر گردید.

وی افزود: این فقید سعید از پیشکسوتان انقلاب و از یاران وفادار رهبر معظم انقلاب در مبارزات با رژیم طاغوت بود و از ابتدای پیروزی انقلاب مقدس اسلامی تا هم اکنون در حرکت‌های جهادی و در اقدامات انسانی برای مستضعفین و اقشار آسیب پذیر فعالیت‌های شایانی داشت.
امام جمعه مشهد اظهار داشت: این ضایعه اسفناک را به محضر مقدس مقام معظم رهبری، خانواده آن مرحوم و فرزندان برومندش تسلیت عرض می‌کنم و علو درجات را برای ایشان آرزومندم.

استاندار خراسان رضوی نیز در پیامی درگذشت حاج علی شمقدری از یاران دیرین رهبر معظم انقلاب را تسلیت گفت.

به گزارش روز جمعه روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در پیام خود آورده است: خبر درگذشت مرحوم آقای حاج علی شمقدری، پدر شهید مهدی شمقدری و برادر شهید رضا شمقدری موجب تاثر و تالم فراوان شد.

وی ادامه داد: ایشان از چهره‌های ماندگار دوران انقلاب اسلامی بود و در استان خراسان رضوی نقشی مهم در عرصه مبارزات علیه رژیم ستم شاهی داشت.

استاندار خراسان رضوی افزوده است: اینجانب فقدان آن مرحوم را به خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده و ضمن آرزوی صبر و اجر برای بازماندگان، از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات را مسالت دارم.

حاج علی شمقدری دبیر جامعه اصناف مشهد و تولیت حسینیه آیت الله سید جواد خامنه‌ای در مشهد ظهر دیروز در سن ۸۵ سالگی بر اثر ابتلا به کرونا دار فانی را وداع کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =