امام جمعه کرج : ارتش چشم بینای نظام اسلامی است

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج بابیان اینکه نیروهای مسلح به‌ ویژه ارتش از کیان نظام اسلامی پاسداری می‌کنند گفت: ارتش جمهوری اسلامی به عنوان چشم بینای نظام اسلامی ، حافظ دستاوردهای شهدا و میهن اسلامی است.

آیت‌الله سید محمد مهدی حسینی همدانی  پنجشنبه شب در دیدار با فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۳ تکاور ولایت نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با  اشاره به برگزاری رزمایش ذوالفقار ۹۹ و به کارگیری  امکانات و تجهیزات زیردریایی تمام ایرانی فاتح در این رزمایش ، افزود : این رزمایش برای داخل کشور حاوی این پیام است که اگر ما به جوانان و استعدادهای داخلی اهمیت دهیم و آنان را مدیریت کنیم کارهایی خواهند کرد که دشمنان انگشت‌به‌دهان خواهند ماند.

وی ادامه داد: با اینکه خناسان و دشمنان سعی می‌کنند بین نیروهای مسلح اختلاف بیاندازند اما الحمدالله فرماندهان هر ارتش و سپاه کاملا هوشیار بوده و نقشه‌های دشمن را خوب رصد می‌کنند بنابراین یاوه‌های دشمنان هرگز به نتیجه نمی‌رسد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به دستاوردهای  رزمایش ذوالفقار ۹۹ ارتش، اظهار داشت: این رزمایش گذشته از احیای نیروها حاوی پیام صلح است که ما توانایی حفاظت از خود را داشته و برای امنیت و صلح منطقه، خودمان را به‌روزرسانی می‌کنیم.

وی در ادامه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی اهمیت دادن و به‌کارگیری نسل جوان، به موفقیت‌های نیروهای مسلح طی سال‌های بعد از انقلاب پرداخت و گفت: بسیاری از دستاوردهای نیروهای مسلح طی سال‌های اخیر توسط جوانان محقق شده بنابراین  یکی از مصادیق لزوم به‌کارگیری جوانان، موفقیت‌های آنان در نیروهای مسلح است.

امام‌جمعه کرج در بخش دیگری با تاکید بر اینکه سرباز باید مکتبی باشد، به نقش سازمان عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح اشاره کرد و افزود: ایمان افزایی و تقویت ایمان در جوانان بسیار موثر است چراکه هرچه ایمان بالاتر رود، کارایی و ابتکار عمل افراد بیشتر می‌شود.

آیت‌الله حسینی همدانی در خاتمه با اشاره به عدم وجود ارتش در استان البرز، بیان داشت: قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۳ نزاجا برای مدیریت نیروها و رزمندگان بازنشسته خود در استان البرز باید دارای دفتری در داخل این  استان باشد تا بتواند به این امور رسیدگی کند.

 در ابتدای این دیدار فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۳ تکاور ولایت نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به ارایه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های این قرارگاه پرداخت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =