آتش سوزی ساختمان چهار طبقه مسکونی در شهرری مهار شد

شهرری - ایرنا - رییس ایستگاه ۹ سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش‌سوزی ساختمان مسکونی ۱۲ واحدی در جنوب تهران با عملیات آتش نشانان چهار ایستگاه آتشنشانی مهار و کاملا خاموش شد.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، علی اکبر فرمانی، اظهار داشت: در ساعت ۱۱:۱۲ دقیقه صبح امروز شهروندان در تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ از وقوع آتش سوزی در یک منزل مسکونی واقع در شهر ری، محله چشمه علی، خیابان خلیل نژاد خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران پس از دریافت این خبر بلافاصله آتش نشانان چهار ایستگاه آتش نشانی شامل ایستگاه های شماره ۹، ۱۴، ۷۹ و ۸۳ به همراه گروه امداد و نجات ۱۷ و خودروهای پشتیبانی را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با بیان اینکه هنگام رسیدن آتش نشانان دود و شعله بسیار زیادی از پنجره ها خارج میشد، افزود: خوشبختانه بنا بر اطلاعات شهروندان و بررسی اولیه آتش نشانان، تمامی ساکنان پس از وقوع آتش سوزی ساختمان را ترک کرده بودند که این امر موجب سهولت در عملیات آتش نشانان شده بود.

فرمانی ادامه داد: آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی و پس از مجهز شدن به دستگاه تنفسی، با استفاده از یک رشته لوله آبده عملیات خود را آغاز کرده و توانستند به سرعت شعله های آتش را مهار کرده و مانع از سرایت آن به دیگر نقاط منزل مسکونی شوند.

وی با اشاره به این که این حادثه هیچ مصدومی درپی نداشت، تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی پس از خاموش کردن شعله های آتش اقدام به تخلیه دود از داخل ساختمان کرده و پس از ایمن سازی کامل، با حضور کارشناس سازمان آتش نشانی تهران به بررسی علت وقوع این آتش‌ سوزی پرداختند.

فرمانی عنوان کرد: در یک ساختمان چهار طبقه مسکونی ۱۲ واحدی یکی از واحد های مسکونی درطبقه چهارم از قسمت آشپزخانه دچار آتش سوزی شده بود با حضور آتشنشانان حریق خاموش شد.

منطقه ۲۰ (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و ۲ ناحیه خارج محدوده و ۲۱ محله است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha