نماینده دشتستان: مشارکت همه مسئولان در مقابله با آسیب‌های اجتماعی ضروری است

بوشهر- ایرنا- نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مقابله با آسیب‌های اجتماعی تنها در حوزه کاری بهزیستی نیست بلکه همه مدیران دستگاه‌ها باید با مشارکت، کار جهادی و مدیریت انقلابی برای کم شدن این آسیب‌ها در جامعه تلاش کنند.

به گزارش ایرنا ، ابراهیم رضایی روزپنجشنبه در نشست بررسی آسیب‌های اجتماعی شهرستان دشتستان افزود: در این ارتباط قبل از هر چیز باید مسئولان اهمیت موضوع و تاثیر کار فرهنگی در حوزه کاری را درک کنند و حل مشکلات را بطور ساختاری مد نظر قرار دهند.

وی ادامه داد: تشکیل سازمان مقابله با آسیب‌های اجتماعی در وزارت کشور نشان دهنده اهمیت موضوع است که باید سرلوحه همه برنامه‌های مدیران اجرایی در سراسر کشور باشد.

رضایی اضافه کرد: در بسیاری از موارد مشکلات اقتصادی و بیکاری باید بطور ساختاری و زیرساختی حل شود و دغدغه مقام معظم رهبری به اولویت اقتصاد و تولید در تعیین شعار سال بطور متوالی نشان از اهمیت این موضوع دارد که باید سرلوحه کار همه متولیان امر قرار گیرد.

وی اظهارداشت: توجه به محلات حاشیه و فقیر نشین شهر برازجان که بیش از سایر مناطق در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار دارد ضروری است که همه دستگاه‌های مرتبط باید این مهم را مد نظر داشته باشند.

نماینده دشتستان بیان کرد: بازساری محلات فرسوده، شناسایی عوامل آسیب زا بویژه در مناطق حاشیه نشین و فقیر نشین که بستر گرایش به این معضلات اجتماعی بیشتر است باید مد نظر باشد.

رضایی گفت: از همه گروه‌ها، خیران، صاحبنظران و سازمان‌های غیر دولتی باید کمک گرفت و بطور ریشه‌ای این معضلات را بررسی کرد و برای برطرف کردن بسترهای آسیب زا و یافتن راه حل‌های درمانی کار کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha