نفرات برتر المپیاد آمادگی جسمانی محلات پایتخت معرفی شدند

تهران- ایرنا- معاون سازمان ورزش شهرداری تهران اعلام کرد که مسابقات المپیاد آمادگی جسمانی محلات پایتخت با معرفی نفرات در سه رده سنی مردان به میزبانی منطقه ۹ شهرداری برگزار شد.

حیدر سلیمانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مسابقات به مدت یک روز (۲۷شهریور ماه) با۲۰۰ شرکت کننده در رده سنی ۱۳تا ۱۶، ۱۷ تا ۲۰ و ۲۱ تا ۳۱ سال با رعایت پروتکل های بهداشتی در مجموعه چمن ورزشی خوراکیان شمال غرب تهران برگزار شد.

وی ادامه داد در رده سنی ۱۳ الی ۱۶ سال بنیامین زماندار از منطقه ۶، سجاد سجادی مهر از منطقه ۴ و طاها مسعودی از منطقه ۱۰ جایگاه اول تا سوم را کسب کردند.

معاون مردان سازمان ورزش شهرداری تهران تصریح کرد: در رده سنی ۱۷ الی ۲۰ سال داود گودرزی منطقه ۲۰، محمد حسین نیک ضمیر منطقه ۹ و نصیر شاهوردی منطقه ۱۰ و همچنین در رده سنی ۲۱ تا ۳۰ سال محمد حسین دانش دوست منطقه۶، احمد زالی مقدم منطقه ۲۱ و آرین صدرایی منطقه ۹ جایگاه اول تا سوم را کسب کردند.

سلیمانی همچنین به برنامه هفته دفاع مقدس در پایتخت نیز اشاره کرد و گفت: این مسابقه دو ومیدانی مردان در ۲ رده سنی کمتر از ۱۶ و بیش از ۱۶ سال به میزبانی منطقه ۱۰برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: استارت این رویداد ورزشی جمعه چهارم مهر ماه از ساعت ۸ صبح به مساحت بیش از ۵ کیلومتر از میدان آزادی تا میدان جمهوری اسلامی ادامه خواهد داشت.

به گفته سلیمانی علاقه مندان به این رویداد ورزشی می توانند ثبت نام خود را از طریق واحد تربیت بدنی مناطق شهرداری تهران انجام دهند.

معاون سازمان ورزش شهرداری تهران همچنین از برگزاری مسابقات خانوادگی خیابان ورزش در هفته آینده خبرداد و گفت: این رویداد ورزشی طی روزهای پنجشنبه و جمعه(سوم و چهارم مهرماه) با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدور از تبلغات محیطی توسط مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران اجرا می شود.

وی هدف از برگزاری این گردهمایی خانوادگی را توجه به سلامت و نشاط خانواده ها برشمرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =