نماز جمعه در پنج شهر ایلام اقامه نمی شود

ایلام - ایرنا - مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان ایلام گفت: نماز جمعه آخرین جمعه فصل تابستان همزمان در پنج شهر این استان اقامه نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، حجت الاسلام محمد صادق پیمایی افزود: نماز جمعه فردا  ۲۸ شهریورماه به علت وضعیت قرمز شهرستان های ایلام، دره شهر، آبدانان، ایوان و چوار اقامه نخواهد شد.

وی ادامه داد: آیین عبادی، سیاسی و وحدت بخش نماز جمعه فردا در مابقی مناطق استان اقامه خواهد شد.

وی ضمن ابراز امیدواری برای سلامتی هم استانی ها و شفای بیماران از عموم مردم خواست: برای کمک به ریشه کنی کرونا ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و عمل به دستورات ستاد کرونا از توسل به خداوند متعال و ائمه اطهار غافل نباشند.

به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام و بر اساس آخرین ارزیابی انجام گرفته چهار شهرستان این استان در وضعیت قرمز از نظر شیوع کرونا قرار گرفتند.

به گفته دکتر جمیل صادقی فر، بر اساس این ارزیابی شهرستان های ایلام، آبدانان، دره‌شهر و ایوان به دلیل روند صعودی تعداد مبتلایان و بستری های کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفته اند.

وی وضعیت ۲ شهرستان مهران و چرداول را نیز هشدار و نارنجی عنوان کرد.

به گفته وی، همچنین شهرستان های دهلران، بدره و سیروان در وضعیت زرد قرار داشته و ۲ شهرستان هلیلان و ملکشاهی نیز وضعیت سفید دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =