۲۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۱۱
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84043566
۷ نفر

برچسب‌ها

خرید تجهیزات آموزشی هوشمند در البرز ۱۵ میلیارد تومان نیاز دارد

کرج- ایرنا- معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرزگفت: خرید تجهیزات آموزشی هوشمند برای دانش آموزان بی بضاعت این استان به  ۱۵ میلیارد تومان نیاز دارد.

رضا لشینی روز پنجشنبه به ایرنا اظهارداشت: به دلیل تداوم شیوع بیماری کرونا، بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند که فرزندانشان در سال تحصیلی جدید به صورت غیرحضوری درس بخوانند و با تهیه امکانات و تجهیزات آموزشی زمینه حضور دانش آموزان را دربرنامه آموزشی شاد فراهم می آورند.

وی با اشاره به اینکه دراستان البرز ۶ هزار دانش آموز بی بضاعت شناسایی شده وجود دارد، خاطرنشان کرد: تهیه تلفن و تبلت برای این دانش آموزان ۱۵ میلیارد تومان پول می خواهد که نیمی از این مبلغ از سوی کمیته امداد استان تامینمی شود.

وی بیان داشت: درصورت عدم تامین این تجهیزات، دانش آموزان بی بضاعت شناسایی شده دیگرامکان حضوردر کلاس شاد را ندارند.

لشینی افت تحصیلی و یا ترک تحصیل را ازجمله پیامدهای منفی این وضعیت کرونایی برای دانش آموزان بی بضاعت در البرز برشمرد که پیشگیری از آن نیاز به همت والای همه البرزنشینان دارد.

وی تصریح کرد: برای خرید تبلت دانش آموزی با قیمت و کیفیت مناسب درحال انعقاد تفاهم نامه با یک شرکت تولید کننده داخلی هستیم .

وی یادآورشد: برای تامین هزینه تجهیزات آموزشی مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت نیاز به یا علی گفتن همه مردم با هر توان مالی داریم.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز ادامه داد: منتظر مشارکت مردم در ۸ مهرماه برای کمک های خود به دانش آموزان نیازمند هستیم.

وی تاکید کرد: والدین دانش آموزان متمکن و فرهنگیان البرزکه این روزها شاهد جهاد علمی آنان درکرونا هستیم هم نقش موثری در تامین خرید تجهیزات آموزشی هوشمند برای دانش آموزان بی ضاعت استان دارد.

استان البرز ۵۰۰ هزاردانش آموز دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =