دستگیری کلاهبردار فیش‌های خرید مشتریان و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- رییس پلیس آگاهی استان از دستگیری خانمی که با استفاده از فیش‌های خرید سایر مشتری‌های یک فروشگاه ظروف یکبار مصرف اقدام به کلاهبرداری از فروشنده می‌کرد در بجنورد خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مقصود رستگار روز پنجشنبه اظهار داشت: در پی شکایت یک فروشنده ظروف یکبار مصرف مبنی بر اینکه یک خانم با مراجعه به این فروشگاه و استفاده از فیش‌های تایید شده قبلی توسط فروشنده اقدام به خرید و کلاهبرداری به مبلغ ۲ میلیون ریال کرده  موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی پرونده و اظهارات شاکی و بازبینی دوربین های مدار بسته فروشگاه، فرد مورد نظر شناسایی،  دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

دستگیری مخل نظم و امنیت عمومی در اسفراین

فرمانده انتظامی اسفراین از دستگیری یک تن از مخلان نظم و امنیت عمومی در این شهرستان خبر داد.
 سرهنگ مجید یگانه پور گفت: در پی خبری مبنی بر اینکه فردی آرامش مردم را مختل و باعث ایجاد بی نظمی شده موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

 وی افزود: در بررسی های به عمل آمده از سوابق این فرد مشخص شد که وی دارای چندین مورد سابقه شرارت، حمل مواد مخدر، سرقت، درگیری و خفت گیری است، فرد مورد نظر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

دستگیری دزد منزل در مانه و سملقان

 فرمانده انتظامی مانه و سملقان از دستگیری سارق منزل با ۸ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مهدی مهران فر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در یکی از روستاهای این شهرستان با انجام اقدامات پلیس فرد شناسایی و دستگیر شد.

 وی افزود: در همین رابطه یک مالخر نیز دستگیر و هر ۲ متهم به مراجع قضایی معرفی شدند.

 دستبند پلیس بر دستان ضارب فراری در بجنورد

جانشین فرمانده انتظامی بجنورد از دستگیری ضارب فراری در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد گل محمدزاده گفت: در پی وقوع یک مورد درگیری در یکی از شهرستان های اطراف و متواری شدن فرد ضارب به سمت بجنورد با یک دستگاه خودروی ۴۰۵ موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: خودروی مورد نظر در یکی از خیابانهای اطراف شهر بجنورد متوقف و ضارب متواری دستگیر و به پلیس آگاهی تحویل داده شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =