کاپیتان سپاهان: شانس بالایی برای صعود به مرحله بعد داریم

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال سپاهان گفت: در این چند بازی بدشانس بودیم و از موقعیت‌های خود برابر النصر استفاده نکردیم اما شانس از آن سپاهان است و به مرحله بعد صعود می کنیم.

به گزارش ایرنا، مهدی کیانی روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار برابر النصر عربستان اظهار داشت: گرچه در دور رفت برابر النصر شکست خوردیم این قضیه چیزی از شایستگی‌های تیم و بازیکنان کم نکرده و نمی‌کند.

وی ادامه داد: می‌توانستیم برنده بازی شویم اما فوتبال روز بد خود را به ما نشان داد. بازیکنان می‌دانند که دیدار برگشت حیاتی است. این سه امتیاز خیلی به ما کمک می‌کند. امیدوارم بتوانیم از دقیقه ۱ تا ۹۰ تمرکز کامل داشته باشیم و از موقعیت‌های خود استفاده کنیم تا برنده بازی شویم.

کاپیتان تیم سپاهان با بیان اینکه صد درصد شانس صعود به مرحله بعد داریم، گفت: تیم بزرگی هستیم و بازیکنان باکیفیتی داریم. در این چند بازی بدشانس بودیم و از موقعیت‌های خود استفاده نکردیم اما شانس از آن سپاهان است.

وی افزود: این سه امتیاز می‌تواند برای صعود خیلی به ما کمک کند و امیدوارم این اتفاق بیفتد و تمرکز خوبی داشته باشیم تا از گروهمان صعود کنیم.

سپاهان در دیدار رفت برابر النصر عربستان با نتیجه دو بر صفر این بازی را واگذار کرد و فردا (جمعه) نیز در دیدار برگشت باید دوباره به مصاف این تیم برود.

لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز در دوحه قطر پیگیری می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =