۲۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۶
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 84043527
۰ نفر

برچسب‌ها

مطهری: پرقدرت به مصاف التعاون می‌رویم

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی برگشت برابر التعاون سخت‌تر از بازی رفت است، اما برابر این تیم، پرقدرت شروع می‌کنیم و امیدوارم به پیروزی برسیم.

به گزارش ایرنا، حمید مطهری روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار برابر التعاون عربستان، اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس واقعا ذهن برنده خواهی دارند و این قهرمانی در آنان نهادینه  و به یک باور تبدیل شده است.

وی افزود: اگر بازیکنان پرسپولیس به ما بگویند که می‌توانند عرض خلیج فارس را شنا کنند، ما به حرف آنان ایمان داریم زیرا فوق العاده با غیرت، جنگجو و مبارز و حاضر هستند تا هر غیر ممکنی را ممکن کنند.

مربی پرسپولیس ادامه داد: این قضیه برای ما که به عنوان مربی این تیم کار می‌کنیم باعث افتخار است. در نهایت همه تصور می‌کنند قهرمانی‌هایی که پرسپولیس در داخل لیگ ایران کسب می‌کند، خیلی پیچیده است اما بسیار ساده است و همواره برای رسیدن به بالاترین حد موفقیت خیلی تلاش و تمرین می‌کنند. این موضوع برای ما قابل ستایش است.

وی خاطرنشان کرد: بازی برگشت برابر التعاون سخت‌تر و کاملا بازی‌های این تیم آنالیز شده است. التعاون خیلی باهوش و زیرک است و باید بتوانیم به خوبی آن را کنترل کنیم. نقاط قوت و ضعف این تیم را کاملا می‌شناسیم منتهی خیلی وارد جزییات آن نمی‌شوم.

مطهری اضافه کرد: در ۱۰ دقیقه آخر در بخش ایستگاهی و حمله با بازیکنان خیلی کار کردیم. ضمن اینکه از هنر بازیکنان استفاده کردیم و دیدیم که آن فضا چگونه پاک شد و «شجاع خلیل زاده» توانست در آن فضا حرکت کند و ضربه بزند. همچنین التعاون در بخش ایستگاهی و انتقال از دفاع به حمله تیم خوبی است و باید بتوانیم آنان را کنترل کنیم.

وی با اشاره به اینکه بازی برگشت سخت‌تر از بازی اول است، گفت: این بازی را برابر التعاون پرقدرت شروع می‌کنیم و امیدوارم به پیروزی برسیم.

مربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که التعاون در آستانه سقوط به لیگ پایینتر در عربستان است، آیا فکر می‌کنید که شرایط نامساعد این تیم جزو خوش شانسی شما است، اظهار داشت: تعاوت تیم قابل احترامی است و در لیگ عربستان دچار یک سری از مشکلات شدند و ۶ بازی آخر را نتوانستند خوب نتیجه بگیرند.

وی افزود: حتی مجبور شدند تا مربی خود را عوض کنند اما التعاون زیرکانه و باهوش فوتبال بازی می‌کند. بازی سختی را در پیش‌رو داریم و باید آنان را خوب کنترل کنیم. با این حرف شما موافق نیستم که ما خوش شانسیم. ما هم تیم بزرگی هستیم اما تعاون هم تیم باهوشی است.

 تیم پرسپولیس در دور رفت برابر التعاون عربستان به برتری یک بر صفر دست یافت و فردا(جمعه) باید در دور برگشت از هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف این تیم برود.

 لیگ قهرمانان آسیا به صورت مترکز در دوحه قطر پیگیری می‌شود.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =