پاسخگویی مدیران نباید به ساعات اداری محدود شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه مسئولیت پذیری و پاسخگویی مدیران نباید به ساعات اداری محدود شود، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا کارکنان ادارات برای رفع مشکلات مردم با اولویت حفظ سلامت شهروندان تلاش کنند.

عادل اصغرپور روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان عجب شیر افزود: پاسخگویی به خواسته ها و مطالبات شهروندان باید با خوش رویی و سعه صدر همراه باشد.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم یکی از افتخارات مسئولان نظام است، اظهار داشت: همه روسای ادارات شهرستان عجب شیر باید پس از پیگیری و برطرف کردن مشکلات شهروندان، نتیجه اقدامات انجام شده را به فرمانداری اعلام کنند.

وی با بیان اینکه شهرستان عجب شیر جزو مناطق قرمز از نظر شیوع کرونا نیست، از تلاش و مجاهدت فداکارانه و بی وقفه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی شهرستان و همه تلاشگران عرصه سلامت در کنترل این ویروس قدردانی کرد.

وی خواستار همکاری مسئولین و ادارات با بازرسین مقابله با کرونا در شهرستان عجب شیر شد و افزود: در زمینه فعالیت مدارس هیچ چگونه اجباری برای حضور دانش‌آموزان در کلاس درس وجود ندارد زیرا در زمان حاضر اولویت اول حفظ سلامت دانش آموزان است .

فرماندار عجب شیر در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس گفت: هشت سال دفاع مقدس نقطه عطف ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه با تأکید بر اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس توسط مردم، انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید، افزود: این برنامه ها باید در روستاها نیز اجرا شود و فقط نباید مخصوص هفته دفاع مقدس باشد و لازم است در طول سال نیز اجرا شود.

اصغرپور با تأکید بر اهتمام جدی دستگاه‌های اجرایی برای اجرای برنامه‌های متنوع در هفته دفاع مقدس ادامه داد: امسال با در نظر گرفتن محدودیت های برگزاری به علت ویروس کرونا و شرایط سیاسی در داخل و خارج از کشور و تلاش دشمنان برای درهم شکستن روحیه مقاومت، باید به بزرگداشت دفاع مقدس بیشتر از سال‌های قبل بها دهیم.

امام جمعه عجب شیر نیز در این جلسه با بیان اینکه امروزه باید با مدیریت جهادی، کشور را مدیریت کنیم، گفت: دشمن درصدد ناامید کردن ملت ایران است و مسئولین باید با تلاش شبانه روزی این توطئه ها را نقش بر آب کنند.

حجت الاسلام والمسلمین محمود شربیانی ادامه داد: بیشتر مشکلات کشور با مدیریت جهادی حل می شود و نباید با نشستن پشت میز منتظر رفع مشکلات باشیم.

وی افزود: مسئولین باید با روحیه جهادی وارد میدان شده و مشکلات و کمبودهای جامعه را حل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =