«سرزمین موعود» اوباما روی پیشخوان کتابفروشی‌ها

تهران – ایرنا – پس از انتشار کتاب میشل اوباما در سال ۲۰۱۸ با عنوان «میشل اوباما شدن»، حالا همسر وی باراک اوباما رئیس‌جمهوری سابق آمریکا کتابی را در شرح دوره زمامداری‌اش با عنوان «سرزمین موعود» به رشته تحریر درآورده است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، اوباما در حساب کاربری صفحه توئیتر درمورد این کتاب نوشت: هیچ حسی همچون تمام کردن یک کتاب وجود ندارد و من به این حس افتخار می کنم.

اوباما در ادامه این توئیت آورد: در سرزمین موعود تلاش می کنم بیانی صادقانه از دوران ریاست جمهوری ام داشته باشم، چالش هایی که ما به عنوان یک ملت با آن دست به گریبانیم و اینکه چطور می توانیم اختلافاتمان را التیام بخشیم و باعث شویم که دموکراسی برای همه کار کند.

میشل اوباما بعد از پایان دوران ریاست جمهوری اوباما کتاب خاطراتش را تحت عنوان «میشل اوباما شدن» نوشت و در آن به ویژه اشاره کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را به خاطر به خطر انداختن امنیت خانواده اش با مطرح کردن محل تولد اوباما نمی بخشد.

میشل در این کتاب نوشت: من هیچ گاه به سیاست علاقه ای نداشته ام و تجربه ۱۰ سال گذشته ام نیز اندک تغییری در این ذهنیت ایجاد نکرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =