نمایندگان قزوین در مجلس برای خدمت به مردم اختلاف نظر ندارند

قزوین-ایرنا- رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی در قزوین گفت: نمایندگان مردم استان برای خدمت به مردم هیچ اختلاف نظری با یکدیگر ندارند و با انسجام و وحدت به دنبال گره گشایی از مسایل و مشکلات استان هستند.

به گزارش ایرنا، لطف الله سیاهکالی عصر پنجشنبه در آئین اختتامیه جشنواره شهید رجایی در قزوین افزود: وقتی هر چهار نماینده استان در مجلس از تفکر اصولگرایی به مجلس یازدهم راه پیدا کردند عده ای خیال کردند با توجه به اختلاف نظر سیاسی منتخبان جدید با استاندار باید شاهد جابه جایی قابل توجه مدیران بود که این دیدگاه صحیح نبود.

وی با تاکید بر انسجام و وحدت میان مسوولان در هر پست و مقام و از هر قوه، افزود: اختلاف موجب کاهش قدرت و مانع خدمت مناسب به مردم می شود.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این دیدگاه که فردی یا با ماست یا علیه ما یک دیدگاه استکباری است،افزود: ما بدون توجه به دیدگاه سیاسی مدیران از آنان توقع و انتظار خدمت رسانی به مردم داریم و اگر خطا و اشتباهی نیز رخ بدهد تلاش می کنیم با تذکر و گوشزد، خطاها و اشتباهات جبران شود و برخورد در مرحله آخر قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت یک فرصت کوتاه مدت است که در اختیار مدیران و مسوولان قرار گرفته و باید این امانت را به خوبی مراقبت کرده و در این زمان اندک به مردم خالصانه خدمت کنیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در ارایه خدمت به مردم حق ممیزی نداریم و نباید به بهانه اینکه فردی از جناح سیاسی مقابل است به او بی اعتنایی کرده و از ارایه خدمات محرومش کنیم.

سیاهکالی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه شهید رجایی الگوی بی بدیلی مدیریتی در جامعه ما به شمار می رود،خاطرنشان کرد: مردم قزوین به خود می بالند که شخصیت های ارزشمندی همچون شهید رجایی اسوه خدمت و مدیریت و مرحوم ابوترابی اسوه صبر و آزادگی فرزندان این سرزمین هستند.

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: مدیری موفق است که بتواند برای پیشبرد برنامه های خود نظر مقام مافوق را جلب کند.

سیاهکالی گفت: مدیران استانی باید برای جلب رضایت مدیران بالادستی و دریافت اعتبارات باید طرح و برنامه داشته باشند.

سردار عبدالله عراقی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس نیز در این مراسم گفت: هشت سال دفاع مقدس گنجینه ای است که هنوز گنج های اکتشاف نشده زیادی برای ما دارد.

وی افزود: در هشت سال دفاع مقدس جهبه استکبار با همه توان خود علیه ما قرار گرفت اما ما تکیه بر سلاح ایمان و به پشتوانه رهبری داهیانه امام خمینی (ع) موفق به شکست دشمنان تا بن دندان مسلح خود شدیم.

سردار عراقی اظهار داشت: در اوایل تجاوز دشمن بعثی به خاک میهن اسلامی، رزمندگان ما از داشتن ابتدایی ترین سلاح ها و امکانات محروم بودند اما امروز به برکت انقلاب و تجربیات دقاع مقدس به مرحله ای رسیده ایم که به تولید موشک های پیشرفته و نقطه زن می پردازیم.

وی افزود: اگر از تجربیات دفاع مقدس بهتر استفاده کنیم می توانیم مسایل و مشکلات موجود در کشور از جمله در ابعاد اقتصادی را حل کنیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha