صندوق اعتباری هنر خسارت ناشی از کرونا به هنرمندان را جبران کرد

اردبیل _ ایرنا _ رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال گفت: حمایت‌های مالی مربوط به جبران خسارت کرونا از سوی صندوق اعتباری هنر شامل حال اعضای این صندوق در این شهرستان شد.

رویا کاظمی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در راستای حمایت از اعضای تحت پوشش برای جبران خسارت‌های ناشی از کرونا، این صندوق سهم حق بیمه سه ماه اول سال ۹۹ اعضایی که تا پایان اسفند ۹۸ دارای قرارداد بیمه فعال بودند را پرداخت کرد.

وی اظهارداشت: هنرمندان در صورتی که به هر دلیل حق بیمه سه ماه اول سال در سوابق بیمه شده اعمال نشده و یا مبالغ پرداختی حق بیمه ( فقط سهم فرد) به حساب افراد عضو این صندوق واریز نشده است، ضمن بررسی اطلاعات فردی و بانکی در پروفایل عضویت خود، کد ملی، شماره بیمه و شماره تماس خود را تا پنجم مهرماه از طریق ایمیل به نشانی Info@honarcredit.ir و یا شماره پیامکی ۵۰۰۰۲۸۱۹۰ به صندوق اعلام کنند تا در اسرع وقت رسیدگی و نتیجه به اطلاع رسانده شود.

رییس اداره  فرهنگ وا رشاد اسلامی خلخال گفت: صندوق  اعتباری هنر صرفا حق بیمه سه ماه اول سال جاری اعضا را پرداخت کرده و اعضای صندوق باید برای استمرار پوشش بیمه تامین اجتماعی و جلوگیری از ایجاد گسست و وقفه در قراردادهای بیمه همچون روال گذشته در موعد مقرر نسبت به واریز سهم بیمه خود اقدام کنند.

او افزود: در حال حاضر ۳۵ نفر از هنرمندان ،خبرنگاران و اصحاب قلم و رسانه این شهرستان عضو صندوق بیمه هنر بوده و از مزایای بیمه تامین اجتماعی این صندوق بهره‌مند هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =