غلامحسین پیروانی پیشکسوت فوتبال در بخش مراقبت های ویژه بستری شد

شیراز-ایرنا- غلامحسین پیروانی پیشکسوت فوتبال فارس و کشور به دلیل آنچه مشکل تنفسی عنوان شد،در بخش مراقبت‌های ویژه یکی از بیمارستان‌های شیراز بستری شد.

به گزارش ایرنا، پیروانی پس از عمل جراحی داخلی که انجام داده دچار مشکل تنفسی شده و پزشکان برای بهبودی بهتر او  از دستگاه های تنفسی استفاده کردند.

علی پیروانی فرزند غلامحسین در گفت و گویی از دلواپسی مردم  که نگران حال پدرش شدند تشکر کرد و افزود : پزشکان امیدوار هستند فردا ( جمعه ) پدرم به شرایط عادی بر گردد و دستگاه های تنفسی را جدا کنند.

محمد هادی آیت اللهی رئیس سابق هیات فوتبال فارس پنجشنبه در این زمینه به ایرنا گفت: حال عمومی پیروانی خوب است و باید منتظر ماند ضمن اینکه مردم برای سلامت این فوتبالیست مردمی دعا کنند.

غلامحسین پیروانی معروف به شاغلام در سال ۱۳۳۴ در شیراز به دنیا آمد، فوتبال را از زمین خاکی محله فخرآباد شیراز  آغاز و سپس با تیم برق شیراز در جام تخت جمشید با پست دفاع سال ها بازی کرد.

او پس از درخشش در جام تخت جمشید به تیم ملی جوانان دعوت شد و چند سال نیز به عنوان کاپیتان تیم ملی جوانان قهرمان جام بین المللی شیراز در قبل از انقلاب شد و همچنین با تیم ملی جوانان ایران در سال های ۱۹۷۳ و ۱۹۷۴ عنوان قهرمان آسیا را کسب کرد.

پیروانی به دلیل علاقه زیادی که به تیم شهرش برق شیراز داشت به رغم پیشنهادهای زیاد حاضر به ترک تیم شهرش نشد و با تیم برق شیراز از فوتبال خداحافظی کرد.

در کارنامه پیروانی سرمربیگری تیم های برق و فجر شیراز، ابومسلم خراسان ، صنعت نفت آبادان، تیم ملی امید و مدیر فنی تیم ملی فوتبال ناشنوایان نیز دیده می شود و با تیم های برق شیراز و فجر شهید سپاسی قهرمان و نایب قهرمان جام حذفی کشور شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =