۲۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۰۵
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84043253
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۸۸ هزار ماسک قاچاق در رباط‌کریم کشف شد

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: ۲۸۸ هزار عدد ماسک قاچاق در منطقه نصیرشهر شهرستان رباط‌کریم کشف و ضبط شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پلیس غرب استان تهران سردار «محسن خانچرلی» روز پنجشنبه اظهار داشت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر دپو ماسک در این شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل دپو ماسک‌ها در منطقه نصیرشهر شده و پس از هماهنگی قضائی به محل اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه ماسک‌های قاچاق از استان‌های جنوبی وارد کشور شده بود، ادامه داد: در این خصوص یک متهم دستگیر و محل دپو نیز پلمب شد.

سردار خانچرلی با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله را هشت میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند، از شهروندان خواست موارد مشکوک را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

۵ تن لبنیات فاسد در شهریار کشف شد 

فرمانده‌ انتظامی غرب استان تهران از کشف پنج تن لبنیات فاسد و غیرقابل استفاده در شهرستان شهریار خبر داد.

به گزارش ایرنا سردار «محسن خانچرلی» روز پنجشنبه در این باره اظهار داشت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر وجود مقدار زیادی لبنیات فاسد در داخل یک سوله در شهریار، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در بازرسی مأموران از این سوله لبنیات فاسد از قبیل رنگ غذا، پنیر، کشک، زیتون، ماست، کره و دوغ کشف شد، افزود: لبنیات کشف شده به علت انقضاء تاریخ، فاسد و غیرقابل استفاده بود.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به اینکه در این راستا ۲ متهم دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست هنگام خرید مایحتاج خود دقت لازم را داشته و مراقب افراد سودجو و فرصت‌طلب باشند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =