بیش‌از ١٠٠ ویژه برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در ایرانشهر برگزار می‌شود

زاهدان- ایرنا- جانشین فرمانده سپاه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۱۰۰ ویژه برنامه گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در این شهرستان از سوی سپاه برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا سرهنگ فداحسین سرگلزایی روز پنجشنبه در ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در ایرانشهر با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآور سال‌ها مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن است اظهارداشت: در دوران دفاع مقدس درس شجاعت و ایستادگی با دست خالی مقابل ستمگران را آموختیم و عظمت ملت ایران را جهانیان در آن دوران مشاهده کردند.

وی بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا ویژه برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در ایرانشهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه ایرانشهر تصریح کرد: تجدید میثاق با شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، برنامه‌های جهادی محرومیت زدایی، تجلیل از رزمندگان، رژه خودرویی و موتوری بسیجیان و فضاسازی تبلیغی و فرهنگی از مهمترین ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان است.

به گزارش ایرنا ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان در ۳۳۷ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =