کارشناس والیبال: بازیکنان یزدی در لیگ برتر کشور به هماهنگی بیشتری نیاز دارند

یزد - ایرنا - کارشناس والیبال کشور گفت: بازیکنان تیم های خاتم اردکان و شهداب یزد در لیگ برتر قهرمانی باشگاه‌های کشور برای ادامه رقابت‌ها و موفقیت با حریفان خود به هماهنگی بیشتری نیاز دارند که گذشته از تلاش و برنامه ریزی این کار نیازمند زمان است.

حسن کنجکاو منفرد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تمامی تیم‌های لیگ امسال قوی و برنامه‌محور هستند، افزود: ۲ تیم یزد برای رقابت با حریفان خود باید تمرین خود را بر اساس شرایط و نیاز آینده به صورت فنی دنبال کنند.

وی ادامه داد:  هرچند در ۲ مسابقه گذشته لیگ برتر، این ۲ تیم برای کسب نتیجه و رقابت مناسب تمام تلاش خود را در برابر  رقبا جدی انجام دادند، هراندازه میان بازیکنان هماهنگی بیشتری باشد کسب نتیجه بهتر زودتر محقق می‌شود.

این کارشناس والیبال خاطرنشان کرد: در والیبال  استان ظرفیت‌های بسیار خوبی وجود دارد ، اگر به درستی با همکاری بخش‌خصوصی و  صاحبان صنایع همراهی شود نتایج ارزشمندی در آینده نصیب این رشته می‌شود و باید مسوولان این موضوع را حمایت و پیگیری کنند.

به گفته منفرد، تقویت باشگاه‌های والیبال، برگزاری لیگ استانی، میزبانی مسابقات و برگزاری دوره‌های آموزشی برای مربیان و بازیکنان جزو عوامل موفقیت این رشته است هرچند تاکنون اقدام هایی انجام شده ولی کافی نیست و به تلاش بهتری نیاز دارند .         

در هفته دوم لیگ شب گذشته تیم‌های والیبال شهداب یزد سه بر ۲ و خاتم اردکان سه بر صفر به ترتیب در برابر تیم‌های ساپیا تهران و شهرداری ارومیه شکست خوردند.

در لیگ امسال تیم‌های هورسان رامسر، شهروند اراک، آذرباتری ارومیه، شهرداری ورامین، خاتم اردکان، سایپا تهران، شهداب یزد ، شهرداری ارومیه، راه‌یاب ملل کردستان، فولاد مبارکه اصفهان، پیکان تهران، شهرداری گنبد، لبنیات هراز آمل، فولاد سیرجان و شهرداری قزوین حضور دارد.       

سی و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال ایران به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.

استان یزد با حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت  ۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه  دارد که حدود ۲ هزار نفر آنها در رشته والیبال فعالیت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =